Własny bisnes

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Ingend
Użytkownik
Posty:143
Rejestracja:11 sie 2017, 23:47

31 sie 2018, 15:26

też właśnie zastanawiam się nad otwarciem własnej firmy. Chciałbym aby była to firma transportowa, i mam nadzieje, że podpowiecie mi czy tego typu www.frostthermoking.pl/ chłodnie do przewożenia żywności będą dobrym pomysłem aby je zakupić i zagwarantować firmie szybki rozwój?
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

14 wrz 2018, 13:09

Cześć, planuje otworzyć nową siedzibę mojej firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji blockchainowych. Siedzibę planuje otworzyć poza granicami naszego kraju, a konkretnie w Singapurze. Niestety nie znam się na przepisach prawnych obowiązujących w Singapurze, przez co trudno jest mi to wszystko samemu ogarnąć. Na szczęście kolega polecił mi, abym zainteresował się usługami oferowanymi przez www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/corporate-secretarial/registered-office-address-and-mail-handling/. Usługa oferowana przez tmf group oferuje pomoc przy rejestracji nowej siedziby dla własnego biznesu, bez konieczności zakładania fizycznej placówki. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Warto oszczędzić sobie nerwów i czasu korzystając z tego typu usługi outsourcingowej?
Awatar użytkownika
camino
Posty:4
Rejestracja:15 wrz 2018, 13:16

15 wrz 2018, 13:17

Własny biznes to nie lada wyzwanie.. może i mi się kiedyś uda.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

19 wrz 2018, 16:20

Żeby rozpocząć przygodę z własnym biznesem, trzeba także pomyśleć o miejscu w którym będzie miał on swoją siedzibę. Warto dokładnie przemyśleć miejsce w którym docelowo się on znajdzie. Dogodna lokalizacja czy też odpowiednie wyposażenie, na pewno poprawią komfort pracy, a klientom zapewnią prostą drogę do twojego biura. Na stronie bit.ly/2OwUUJv znajdziesz wyszukiwarkę powierzchni biurowych w bardzo dobrych cenach i lokalizacjach.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

22 paź 2018, 21:02

W firmie na pewno tez jak najszybciej warto postawic na rozwoj firmy. Mozna tutaj mobtech.interia.pl/systemy-operacyjne poczytac o nowoczesnych systemach i aplikacjach dla biznesu, ktore pomoga nam w zarzadzaniu nim. Takie rozwiazania beda wskazane w firmie.
Awatar użytkownika
ikebana
Posty:4
Rejestracja:20 paź 2018, 00:43

24 paź 2018, 12:25

Prowadzę własny biznes i zastanawiam się nad jego ubezpieczeniem. Nigdy wcześniej nie ubezpieczałam firmy, ale teraz zaczęła przynosić dość duży obrót. Planuję skorzystać z oferty https://maxibroker.eu/oferta/ubezpieczenia-firm/ Czy ktoś z Was ma doświadczenie w podobnych sprawach i mógłby się podzielić?
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

25 paź 2018, 21:47

Oczywiste jest, że start w biznesie to jest rzecz, która do prostych nie należy. Nie zmienia to jednak faktu, że można próbować finansować nasz pierwszy pomysł z różnych źródeł. Są banki, są dotacje (trudna sprawa, ale dla lubiących siedzieć w kruczkach prawnych - czemu nie), sa wreszcie firmy pozabankowe - chyba najłatwiej osiągalne dla początkujących. Ale warto stawiac na sprawdzonych partnerów - Financial home itd., a nie firmy znikąd.
marek9902
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:09 lis 2018, 11:18

13 lis 2018, 23:47

Ja już postanowiłem. Zakładam swój sklep na Facebooku i mam nadzieję, że pójdzie mi świetnie. Na stronie https://www.cleveragency.pl/blog/2018/10/24/jak-zalozyc-sklep-na-facebooku/ dokładnie przeczytam w jaki sposób to zrobić, ale z tego, co widzę jest to dość łatwa i szybka sprawa.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

21 gru 2018, 16:38

Najważniejsze to otworzyć biznes w kierunku, którym się kształciliśmy, bądź interesujemy. Ja studiowałem medycynę, dlatego otwarcie własnego gabinetu lekarskiego było wskazane. Jednakże, dopiero przy obcowaniu z prowadzeniem biznesu tego typu nauczyłem się, jak niezmiernie ważne jest właściwe zaopatrzenie w oprogramowanie i urządzenia. Dzięki Diabetica http://www.funduskamera.pl/ zacząłem używać m.in. oprogramowania Optomed Workstation, bez którego zarządzanie danymi pacjentów byłoby zwyczajnie niemożliwe bądź znacznie utrudnione.
Mimus
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:21 sie 2016, 16:55

10 sty 2019, 17:49

Własny biznes to masa obowiązków i papierkowej roboty jak sprawy księgowe ale do tego jest usługa https://wfirma.pl/ która ułatwi życie. Jest to program który daje narzędzia do samodzielnego prowadzenia księgowości przez internet, pozwala wystawiać faktury jak i zarządzać magazynem i kadrami. Ma też wsparcie ekspertów a wszystko za niewielką cenę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl