Kuchenne rewolucje w domu

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

lanceru
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:07 mar 2018, 18:16

07 mar 2018, 18:38

Zamierzam zabrać się za remont kuchni, co mnie męczy już od lat. Będę także montował nowe meble kuchenne. Myślałem nad stylem nowoczesnym, typu taki jak na culina - hier. To są akurat oferty pod wymiar, ale biorę też pod uwagę gotowce z Ikei czy innych salonów meblowych. I tu pytanie: warto dopłacać do kuchni pod wymiar? Czy jest to bez sensu?
Awatar użytkownika
Trenlko
Posty:1
Rejestracja:08 mar 2018, 07:10

08 mar 2018, 07:29

Bardzo fajne oferty.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

25 kwie 2018, 10:06

A interesują Cię kuchnie gotowe, czy bardziej kuchnie na zamówienie? Jeśli te drugie, to koniecznie zobacz sobie ofertę na http://www.jago-kuchnie.com.pl/ - firma oferuje wysokiej jakości meble kuchenne zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, więc znajdzie się coś na każdy gust. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu kuchni na wymiar, więc zapewne znają się na rzeczy. Zachęcam do zapoznania się z galerią zdjęć na ich stronie - ja byłam zachwycona niektórymi realizacjami.
anex
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:30 kwie 2018, 10:09

30 kwie 2018, 10:12

A meble zmieniacie sobie często w domu? Jakie lubicie?
Darcyk
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:02 mar 2017, 18:42

20 wrz 2018, 22:27

Moja żona wymyśliła sobie do kuchni fototapetę. I chociaż byłem przeciwny, to przyznam, że fajnie to wygląda. Zobacz jakie wzory mają w https://sklep.foteks.pl/content/20-foto ... hni-gotowe. Na pewno znajdziesz taki, który będzie pasował do kuchni.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl