Warsztat samochodowy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

16 sie 2017, 18:10

Ważne by każdy warsztat był wyposażony w niezbędne narzędzia inaczej nie wykonają dokładnie kompleksowych usług. Każdy kierowca na to zwraca uwagę nawet mój mąż :) Ostatnio podpatrzył że mają w warsztacie aerozole techniczne które do czyszczenia, konserwacji, uszczelniania, impregnacji, odplamiania i innych celów. I właśnie takie same znalazł w tym sklepie-handtech.pl/84-aerozole-techniczne czy ktoś je już kupował ?
Romekk
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:24 sie 2017, 13:26

24 sie 2017, 13:31

Z doswiadczenia wiem ze dobry warsztat jest na wage zlota. Moja sprawdzona miejscowka jest serwis na dailmlera w wawie. Chlopaki nie robia tam partaniny bez wzgledu na to o naprawde jakiej czesci chodzi. Ladowalem tam juz 2 razy z moim mercem bo ciagle ktos ze mnie wjezdza i zawsze max po 3 dniach bylo po bolu a auto wracalo do garazu jak nowe :)
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

11 maja 2018, 09:31

Zawsze, gdy mój pojazd gnębią kłopoty to zgłaszam się do L-Service l-service.pl/ . Z ich strony mogę liczyć na fachową obsługę, profesjonalizm, a przede wszystkim niebywałą pomoc. Szybko i sprawnie zajęli się kłopotami z silnikiem, które dręczyły mój pojazd.
Glojera
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:28 gru 2016, 12:41

24 wrz 2018, 10:19

Jak już w temacie warsztatu to powiedzcie mi proszę czy znacie jakiegoś dobrego wulkanizatora w Krakowie, który wymieni mi opony? Z tego magazyn.ceneo.pl/artykuly/Kiedy-wymienic-opony-na-zimowe wynika że jeszcze trochę czasu zostalo, ale wolę się juz zainteresować tematem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl