studia podyplomowe

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

23 lip 2018, 10:16

Jakie studia podyplomowe warto zrobić z myślą o usprawieniu swojego biznesu? Zarządzanie, sprzedaż a moze coś o aplikacjach internetowych i social mediach bo bez tego aktualnie ani rusz
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

21 sie 2018, 12:18

Dzięki za wypowiedzi, coraz bardziej myslę o kierunku związanym z social mediami, praktycznie każda firma teraz ma konto na instagramie i fb i trzeba wiedzieć jak takie profile dobrze prowadzić żeby nie zrazić do siebie klientów
Awatar użytkownika
oewsb
Posty:1
Rejestracja:03 sie 2018, 08:51

08 wrz 2018, 14:22

Witam! Cynamona, studia podyplomowe z Social Media możesz podjąć w oddziałach WSB. Tak więc studia na kierunku
Social media i zintegrowany marketing internetowy możesz podjąć w Gdańsku lub Gdyni, a na kierunku
Menedżer social media. Budowanie marki przedsiębiorstwa w mediach społecznościowych w Szczecinie. Więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że jeśli aplikujesz na studia do 19 września to będziesz mogła zaoszczędzić dzięki promocji 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

17 wrz 2018, 08:23

Kierunki studiów podyplomowych mogą być różne, najlepiej po prostu przejrzeć oferty uczelni, żeby sprawdzić, co mają do zaoferowania. Jak szuka się rozwiązań czy dokształcenia dla swojego biznesu, to to jakie studia podyplomowe wybrań najlepiej szukać przez dofinansowanie: rekrutacja.wsb.edu.pl/atuty-uczelni/dofinansowane-studia-podyplomowe. Takie możliwości też są dostępne, trzeba tylko mieć oczy szeroko otwarte.
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

24 wrz 2018, 14:17

dokładnie tak. Dostępnych opcji jest całkiem sporo więc warto temat dokładnie przemysleć. Ja osobiście stawiam na zarządzanie prawem medycznym i wybieram się od pazdziernika na Mazowiecką Uczelnię Medyczną http://mum.edu.pl/. Znajoma robiła tam licencjat z pielęgniarstwa i bardzo sobie tą szkołę chwaliła. Czesne tez mają moim zdaniem bardzo rozsądne.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

06 lut 2020, 18:11

lenkaa1 ja się własnie zastanawiam nad podyplomową na MUMie :) skończyłam tu fizjoterapię 2 lata temu, pracuję w zawodzie ale chciałabym jeszcze uzupełnić swoją wiedzę, myślę o dietetyce.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl