jakie szkolenia są najlepsze

Szukasz szkoleń? Chcesz pochwalić się kursem który właśnie odbyłeś? Zapraszamy do dyskusji.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
udals
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:22 wrz 2018, 17:47

24 wrz 2018, 12:59

Nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Niestety nie będę w stanie pomóc.
zajęcie się czymkolwiek jest jednym z najlepszych odkrytych dotąd lekarstw na chore nerwy.
AdminBIF24
Posty:81
Rejestracja:04 paź 2018, 22:42
Lokalizacja:Polska

20 paź 2018, 03:33

Zarządzanie, finanse i marketing ;)
Awatar użytkownika
lenart
Posty:4
Rejestracja:19 paź 2018, 23:37

20 paź 2018, 14:46

Bardzo lubię chodzić na szkolenia - nie dość, że zawsze można nauczyć się czegoś nowego to jeszcze atmosfera jest przednia.
Awatar użytkownika
hanhan
Posty:10
Rejestracja:29 paź 2018, 15:35

29 paź 2018, 15:45

To zależy z jakiej branży chcesz się podszkolić.
Awatar użytkownika
zawackazofia
Posty:9
Rejestracja:23 paź 2018, 11:55

30 paź 2018, 14:52

Wszystko zależy od tego w czym się chcesz podszkolić, co lubisz poznawać i ile masz czasu na szkolenie.

Wiele ciekawych miałam okazję poznać swego czasu webinarów i jest to też dla mnie wygodne, bo nie muszę wychodzić z domu czy jechać na drugi koniec Polski. Tak samo wiąże się ze szkoleniami, które dotyczą głównie poznawania branży on-line - są platformy e-learningowe, warte polecenia tylko musisz określić co lubisz ;-)
Awatar użytkownika
mietova
Posty:1
Rejestracja:31 paź 2018, 15:23

31 paź 2018, 15:26

Najlepsze szkolenia prowadzi wykwalifikowana kadra :) Jeżeli poziom prowadzącego jest odpowiedni, cały kurs "podąża" za nim. Często bywam na szkoleniach i właśnie taki wniosek z nich wyciągnęłam :p
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

04 lis 2018, 00:40

Każde! Powinniśmy uzupełniać nasza wiedzę, rozszerzać kompetencje i spowodować, żeby nasze CV się w mig zapełniało! I żeby potem je pięknie wyszlifować w szybkieCV :)
Franek
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:14 lis 2017, 09:04

09 lis 2018, 10:54

AdminBIF24 pisze:
20 paź 2018, 03:33
Zarządzanie, finanse i marketing ;)
Coś w tym jest, ostatnio nasza firma organizowała szkolenia dla firm wspólnie z firmą questus, dokładnie te https://questus.pl/szkolenia-dla-firm/. Świetna sprawa i bardzo profesjonalna firma, niesamowicie mi się podobało, tym bardziej że akredytuje je brytyjski instytut marketingu CIM. Szkolenie Diploma in Professional Marketing moim zdaniem świetna sprawa, bardzo mi się podobało. I ta cudowna atmosfera.
Awatar użytkownika
mariusz80
Posty:5
Rejestracja:22 lis 2018, 12:48

22 lis 2018, 13:13

Wszystkie szkolenia jakie zwieksza wydajnosc firmy jako calosci. W dzisiejszych czasach trzeba postawic na rozwoj bo inaczej zostaniemy bardzo daleko w tle konkurencji co nie bedzie zbyt korzystne w kategoriach dochodow jakie uzyskujemy. Jako pracodawca musisz zapewnic pracownikom odpowiednie wyszkolenie .. aby wiedziali co konkretnie maja robic w danym czasie by zmaksymalizowac wydajnosc. Rownie wazna kwestia jest wprowadzenie norm odnosnie strat jakie czesto ponosimy w procesie produkcji czegos. Przeszukujac w sieci szkolenia na temat lean manufacturing mozna trafic na kilka osrodkow zajmujacych sie nimi. Najlepsze opinie z tego co czytalem ma TQM - https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/lean-manufacturing-w-praktyce Patrzac na to obiektywnie to koszt jest niewielki w porownaniu do tego co otrzymamy. Trzeba jednak myslec bardziej przyszlosciowo.
Awatar użytkownika
robert250
Posty:3
Rejestracja:28 lis 2018, 19:25

29 lis 2018, 12:42

Mi się wydaje, że warto sobie poszperać w tej kwestii w Sieci. Na pewno się coś znajdzie.
Śmiałe marzenia mogą się przekształcić w rzeczywistość!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl