Pomoc drogowa

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Perfect
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:27 mar 2018, 13:45

27 mar 2018, 18:25

Konkretna pomoc drogowa w przystepnych pieniadzach jst w dzisiejszych czasach trudna do znalezienia. Jak chcesz poszukać kogoś konkretnego to wiem, ze tutaj robex-pomocdrogowa.pl/transport-aut/ maja bardzo bogatą ofertę i na szczęście przystepne ceny a nigdy nie wiadomo kiedy przyda nam się taka pomoc.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

31 sie 2018, 14:33

Ja to mam ostatnio takiego pecha, że zawsze przydarzy mi się jakaś przygoda z autem na wyjeździe. Ostatnio będąc w okolicach Środy Wielkopolskiej miałam dość konkretna stłuczkę :evil: Zupełnie nie znałam tamtego rejonu i w sumie nie wiedziałam, po kogo zadzwonić. Jednak jak zwykle przyszedł mi z pomocą internet :) Znalazłam na pomocdrogowa-srodawlkp.supermechanik.pl/ pomoc drogową z tamtego rejonu, szybko przyjechali na miejsce i zabrali moje auto :) Więc gdybyście potrzebowali pomocy w tamtych okolicach, to polecam ;)
mateuszm
Użytkownik
Posty:83
Rejestracja:27 sie 2017, 09:47

24 paź 2018, 14:59

Sprawdzaliście już https://pomocdrogowa24.rzeszow.pl/ ? Moim zdaniem warto wziąć ich pod uwagę, bo są skuteczni w działaniu i szybko reagują na zgłoszenie, z czym niektóre firmy mają problem. Posiadają nowoczesne lawety samochodowe, pracują całą dobę.
Awatar użytkownika
bondziorno
Posty:5
Rejestracja:29 paź 2018, 10:39
Lokalizacja:Polska

29 paź 2018, 10:53

Ostatnio miałem do przewiezienia wiele towaru, dobrze, że miałem taśmy poliestrowe i dobrze go zabezpieczyłem : )
Wybierz sprawdzone taśmy poliestrowe i ciesz się bezpiecznym transportem.
mczay
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:31 paź 2018, 10:20

19 lis 2018, 17:59

Na rynku nie brakuje firm oferujących kompleksowa pomoc drogową. Grunt to wiedzieć, z pomocy której skorzystać. To, co ja mógłbym zaproponować to skorzystanie z oferty firmy http://www.goldencars.pl oferującej swoje usługi na terenie Wrocławia i okolic. Jest stosunkowo tania, a oferowane przez nią usługi są wysokiej jakości...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl