Szukam wspólnika do e-biznesu

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
oscareus
Posty:1
Rejestracja:24 maja 2011, 15:50

24 maja 2011, 15:52

Witam ! Mam (myślę, że niezły) pomysł na portal internetowy, który mógłby stać się zalążkiem przyszłego biznesu. Szukam wspólnika (najchętniej z wykształceniem informatycznym) lub dobrego praktyka w zakresie budowy zaawansowanych stron internetowych (z silnikiem, wyszukiwarką itd.) Twoim wkładem byłoby zbudowanie strony w oparciu o mój projekt i pomysł. Już mam wykupioną domenę i gdy portal będzie gotowy, zostanie opłacony hosting i moglibyśmy startować. Liczę na to, że gdy będzie zainteresowanie, to po około roku, moglibyśmy zarejestrować firmę i rozpocząć oficjalną działalność. Może podkupi nas ktoś duży z branży IT (zawsze można pomarzyć). Czekam wyłącznie na oferty współpracy od poważnych osób. Proszę o przesyłanie swoich referencji (wraz z wykonanymi dotychczas projektami). Mam nadzieję, że rozumiecie moje zastrzeżenia i to iż z pomysłem na biznes można się podzielić jedynie z osobami, które gwarantują poufność otrzymanych informacji. Taką deklarację poufności otrzymają do podpisania te osoby, z którymi zdecyduję się porozmawiać na temat ewentualnej współpracy i przekazać szczegóły projektu. Czekam na zainteresowanych. Pozdrawiam !
Oskar Nowak
Awatar użytkownika
onewpa
Posty:1
Rejestracja:28 maja 2011, 19:48

28 maja 2011, 19:51

Witam. Prosze o kontakt pod adresem e-mail: onewpa@gmail.com

Niestety nie zostawil Pan zadnej mozliwosci kontaktu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl