Pomoc-agent inwestycyjny

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Pafko
Posty:3
Rejestracja:29 maja 2011, 15:23

29 maja 2011, 15:30

Witam!
Mój pierwszy post na forum, a zarejestrowałem się w sumie z jednego powodu.
Mam małą firmę, co miesiąc wpadało mi trochę oszczędności, tak że mam już uzbieraną dość pokaźną sumkę.
Chciałbym je jakoś zainwestować i planuję zatrudnić Pana z Zarabiajmy.pl bo kolega mi polecił.
Wiecie coś na temat jakości jego usług, jego wiedzy i obeznania w rynku?
Niestety ja zaawansowanej wiedzy na temat finansów nie mam, dlatego chcę skorzystać z czyichś usług.
Awatar użytkownika
Tomaszz
Posty:2
Rejestracja:29 maja 2011, 20:55

29 maja 2011, 20:59

Witam, dobrze Pan robi, że szuka informacji z różnych źródeł. Co do jakości usług to można śmiało powiedzieć, że są na wysokim poziomie, przynajmniej w moim odczuciu. Jeśli chodzi o wiedzę i obeznanie na rynku to na litość ;)... Wystarczy odwiedzić zarabiajmy.pl i ma Pan wszystko czarno na białym, kwestia czy Panu to odpowiada. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pafko
Posty:3
Rejestracja:29 maja 2011, 15:23

29 maja 2011, 22:11

Odpowiada, odpowiada, dlatego szukam opinii w internecie, co by się upewnić.
Miło że jest ktoś jeszcze zadowolony, poza moim kolegą :) Zawsze człowiek trochę więcej pewności ma, bo to nie jest 10-15zł, tylko znacznie większa suma.
Awatar użytkownika
Tomaszz
Posty:2
Rejestracja:29 maja 2011, 20:55

30 maja 2011, 12:24

Oj znacznie, znacznie większa ;p To, że znajdą się zadowoleni klienci serwisu zarabiajmy.pl chyba jest normalne, kiedy w grę wchodzą duże pieniądze, nie można sobie pozwolić na brak profesjonalizmy z jednego powodu... Oznacza to automatycznie śmierć biznesu. Ja osobiście po niesmacznym posiłku w restauracji, pewnie byłbym skłonny udać się do niej ponownie. Po złych doświadczeniach związanych z inwestowaniem takich sum pieniędzy jak chociażby te 300 tyś. raczej bym się nie zdecydował, mając drugą szansę na skorzystanie z usług. Dlatego też pomijając już faktyczną sytuację, nie wyobrażam sobie, żeby tacy doradcy mogli zawieść na całej linii. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pafko
Posty:3
Rejestracja:29 maja 2011, 15:23

21 cze 2011, 23:04

Heh, wpadłem tu aby powiedzieć jak się układa praca z Panem Piotrem z zarabiajmy.pl
Naprawdę czuć że to profesjonalista, bardzo ładnie mi wyjaśnił co i jak będzie robić z moimi pieniędzmi, dlaczego akurat tak itp. Nie żałuję.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl