Dla szukajacych pomyslu na biznes

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Przemek
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:05 paź 2018, 01:23
Lokalizacja:Zielona Góra

05 paź 2018, 01:56

Szukasz pomyslu na biznes? :idea:
Tak naprawde to pomysl powinien znalezc Ciebie! Po kilku latach doswiadczen biznesowych moge smialo powiedziec ze w duzej wiekszosci udaja sie te biznesy ktore sa robione z pasji a nie z panujacej mody itd. Lubisz cos robic? Rob to coraz lepiej a pozniej rob ti dla innych za kase. Proste i logiczne :P
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

23 paź 2018, 11:57

A prościej to po prostu wykorzystujesz to co daje Ci światowy rynek. Inwestujesz odpowiednie środki i zarabiasz na procencie składanym. To najprostsza forma dochodu, bez ryzyka i kombinacji. Wkłady dowolne, nawet od 10 $ wzwyż, bez żadnych ograniczeń. Też dla firm, kto chce wiedzieć więcej zapraszam do kontaktu - pracapewna@gmail.com Dopisek inwestycje.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

24 paź 2018, 13:18

Najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w przemysł oraz nieruchomości komercyjne. Plany tego typu warto powierzyć firmie, która zajmuje się projektami inwestycyjnymi. W moim przypadku wybór padł na Investment Magnet https://www.investment-magnet.com/ , dzięki którym uzyskałem solidne wsparcie finansowe – a to za sprawą ich współpracy z funduszami inwestycyjnymi. Pod takim patronatem powoli osiągamy sukces!
Awatar użytkownika
kozzak2
Posty:5
Rejestracja:24 paź 2018, 16:21

24 paź 2018, 16:46

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady! Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
Nie ma nic piękniejszego niż pobudzać ludzi do śmiechu – Marcel Achard
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

28 paź 2018, 08:04

Jeśli w Twej okolicy jest już wszystko, wszelkie formy biznesu. To skorzystaj z możliwości zarabiania pasywnego dostępnego od lat w wielu firmach. Możesz to robić poprzez internet i tez bardzo dobrze zarabiać. Aby uruchomić tę formę dochodu wystarczy dowolnej wysokości wkład [ nawet już od 500 zł ] I możesz zarabiać przez lata. Zajmuję się tym i chętnym podeślę wiele możliwości do wyboru. Również takie oferty gdzie zarobisz nawet na dom czy mieszkanie. Wystarczy się skontaktować pracapewna@gmail.com
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

30 paź 2018, 14:29

Musimy na pewno podjac sie takiego biznesu, ktory bedzie nam pasowal. A w prowadzeniu firmy i np. ksiegowosci beda nam pomagaly takie https://wfirma.pl/ksiegowosc systemy. Ksiegowosc mozna wlasnie samemu sobie prowadzic dzieki takiemu taniemu systemowi.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

02 lut 2019, 14:31

Teraz opłaca się inwestować pieniądze w nieruchomości! Sam postanowilem że swoje oszczędności przeznacze własnie na zakup nowej nieruchomości nad morzem. Kupiłem całkiem niedawno apartament Lubicz w miejscowości Rowy: http://www.apartamentyrowy.pl/. To piękna nadmorska miejscowość, gdzie przybywa corocznie mnóstwo turystów, więc inwestycja została u mnie przeznaczona pod wynajem.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

19 lut 2019, 02:51

Mieszkanie pod wynajem to naprawde spoko opcja. Ja teraz znalazłem niedawno, przez biuro abc dom, mieszkanie w super lokalizacji w krakowie. Mam zamiar wynajmowac studentom
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

19 lut 2019, 07:28

24 lutego ZMIANA etapu w projekcie Duyunova !!! Projekt przeniesie się z 7 natychmiast do 9. etapu finansowania.

✅ Co to oznacza dla inwestorów i partnerów projektu Duyunova?🤔

* Obniżenie ryzyka inwestycyjnego i biznesowego projektu, jego zbliżenie do realizacji głównego celu.

Już na wiosnę 2019 r. Rozpocznie się budowa przedsiębiorstwa projektowo-inżynieryjnego na terenie "Technopolis" w "moskiewskiej" SSE.

* Znaczne obniżenie rabatu, czyli wzrost kosztu akcji projektu (zmiana dyskontu). W tych samych pakietach otrzymacie dużo mniej udziałów.

Pośpiesz się, aby zainwestować w projekt na korzystnych warunkach, które już nigdy się nie powtórzą.

Poznaj projekt i podejmij decyzję: Mamy specjalną grupę na FB poświęconą Solargroup oraz czat na skype, do której dodam Cię po rejestracji. Tam znajdziesz wszelkie informacje dodatkowe, aspekty prawne, wszystko o Duyunovie, White paper i wiele informacji na bieżąco. Opis też tu https://solargroup1.pl.tl/ [kontakt na stronie lub pracapewna@gmail.com ] To jeden z nie wielu sposobów aby zarobić duże pieniądze tanim kosztem.
Awatar użytkownika
Latte
Posty:4
Rejestracja:22 lut 2019, 09:39

22 lut 2019, 09:48

Trzeba szukać niszy... jeżeli jest coś, czego nie odnajdujesz na rynku, to może być właśnie Twoja nisza. Obserwuj potrzeby, które nie są spełniane.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl