Agencja Reklamowa

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
tadek8826
Posty:4
Rejestracja:24 mar 2011, 11:29

24 mar 2011, 11:32

Chce zalozyc agencje reklamowa ktora bedzie zajmowac sie reklama duzej ulicy w danym miescie<gazetka reklamowa strona ulicy, facebook nasza klasa itp.
>Bede sie utrzymywal z abonamentu miesiecznego za strone i modulów ktore beda wykupowane w gazetce. Mam prozbe czy ten interes jest dobry?
czy znasz moze jakas drukarnie tanie?
prosze o wszelka pomoc. Jak zaczac?
Awatar użytkownika
tadek8826
Posty:4
Rejestracja:24 mar 2011, 11:29

24 mar 2011, 11:50

Tak juz to zrobilem,ale im dluzej szukam tym znajduje taniej. Mam jeszcze znajomego który pracuje w drukarni i moze uda mi sie wynegocjowac jakis rabat,Planuje zaczac dzialania w Bielsku Bialej. Chce reklamowac tylko jedna ulice,bede zachecal klientow tym ze skladaja sie na duza reklame malymi sumami. I ze jest to reklama gdzie klient reklamowany jest nie tylko w gazetce ale rowniez np facebook i strona ulicy.W Poniedzialek robie ankiete po tych firmach czy byli by zainteresowani i czego oczekuja, Potem list informujacy do kazdej firmy i zbieranie nr klientow.Po tym mam zamiar umawiac sie indiwidualnie z kazdym z nich i strac sie zachecic. Mam grafika komputerowego ktory zrobi wszystkie projekty razem ze strona i gazetka , ale najwazniejsza jest cena druku. Kolportarz gazetek bedzie na mojej glowie i kolegii. Wiec dodatkowy atut ze bedzie to dobrze zrobione. kazda firma tez otrzma naklejke na dzwi gdzie bedie logo mojej firmy.
Awatar użytkownika
tadek8826
Posty:4
Rejestracja:24 mar 2011, 11:29

24 mar 2011, 11:57

A czy inwestowac w naklad wiekszy czy w jakosc gazetki?? co mozna wstawic zeby uatrakcyjnic taka gazetke? Czy firmy chca zeby w takiej gazetce byl konkurs w ktorym mozna wygrac np kolacje w danej knajpie??
Awatar użytkownika
tadek8826
Posty:4
Rejestracja:24 mar 2011, 11:29

24 mar 2011, 11:59

CZy mozna starac sie o jakas dotacje na taki typ dzialalnosci??
Awatar użytkownika
wakan
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:18 lis 2010, 15:30

03 kwie 2011, 15:02

To chyba firmy musisz sie spytać, czy chcą.
raulq7
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:15 wrz 2010, 16:01

28 maja 2011, 15:41

Reklama w formie ulicy jako całości i dopiero później podmiotów na niej działających ? Jakoś tego nie widze ;/
Awatar użytkownika
Account
Posty:7
Rejestracja:27 kwie 2011, 15:18

30 maja 2011, 10:48

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli mowa o dofinansowaniu,to najlepiej będzie jeżeli dowiesz się szczegółów w odpowiednich instytucjach. Wg mnie pomysł nie jest zły,ale chcesz się utrzymywać z samego abonamentu miesięcznego?

Pozdrawiam account-pl.eu
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl