Multimedia - dobry pomysł na biznes

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Hogan
Posty:1
Rejestracja:17 mar 2011, 21:01

17 mar 2011, 21:25

Witam.
Niedawno zacząłem współprace z amerykańską firmą Talk Fusion, która wprowadza na polski rynek nowoczesne sposoby przekazu informacji tzn: wideokonferencje, wideoblogi, wideomaile i inne ciekawe narzędzia, które wspomagają: reklamę, komunikacje czy zarządzanie. Te wszystkie narzędzia są w pakiecie podstawowym. Rozwiązań wykorzystania tych narzędzi jest wiele, wiem że w krótkim czasie opanują nasz rynek tak jak telefony komórkowe czy portale społecznościowe. Za kilka lat będzie normalne, że nauczyciele komunikują się z rodzicami przy pomocy takich narzędzi, czy lekarze prowadzący ze sobą wideokonferencje, firmy, instytucje, rodzina czy znajomi. Możemy stać z boku i się przyglądać jak to się rozwija albo wejść w ten biznes i zarabiać.

Ale nie to jest najważniejsze w tym wszystkim, firma wprowadziła świetny program partnerski, który umożliwia zarobienie dość fajnych pieniędzy. Po nawiązaniu współpracy automatycznie mamy założone konto na które wpływają nasze środki. To co mi bardzo się spodobało to, że naliczenie prowizji następuje w trybie natychmiastowym czyli INSTANT PAY i już po chwili mamy środki na koncie. Do konta otrzymujemy kartę i od razu możemy iść do bankomatu i zrobić wypłatę. Karta jest międzynarodowa więc wypłaty dokonujemy w dowolnym miejscu. System naliczania prowizji, różnego rodzaju premie, nawet procenty od obrotu to wszystko daje przyjemne dochody.

Zajmując się tym biznesem nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej, nie trzeba też opłacać składki ZUS, ponieważ firma zarejestrowana jest za granicą. Wszystko co trzeba zrobić to wpisać dochody w pit za dany rok podatkowy jako dochody z zagranicy.

Osobiście uważam, że jest to bardzo ciekawy pomysł na zarabianie. Myślę, że w skrócie opisałem ten temat. Osoby zainteresowane chęcią wzięcia udziału w spotkaniu, na którym dokładnie będzie omówione to co w skrócie tu opisałem, proszone są o potwierdzenie na stronie do, której podaje link poniżej.

http://www.wideokonferencje.blogspot.com

Oprócz spotkań odbywają się również wideokonferencje w których również można uczestniczyć. Spotkania i wideokonferencje nie są wiążące i nic nie kosztują więc uważam, że każdy powinien spróbować. Wszelkie informacje na temat spotkań będą na bieżąco aktualizowane na stronie.
Mam nadzieje, że ten biznes pomoże wielu osobom na zarobienie dodatkowych funduszy.
Awatar użytkownika
Account
Posty:7
Rejestracja:27 kwie 2011, 15:18

30 maja 2011, 10:53

Czyli polega to na programie partnerskim i zapraszaniu nowych uczestników,za których mamy dodatkowe korzyści,tak? Jeżeli źle zrozumiałem to mnie popraw.


Pozdrawiam account-pl.eu
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl