Za dużo na raz

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

12 mar 2018, 10:10

Macie zdanie że im więcej obowiązków tym człowiek bardziej zorganizowany czy raczej że jak się weźmie za dużo na siebie to jest to tak, że jakaś gałąź biznesu na tym zawsze musi ucierpieć? Mam mieszane uczucia i nie wiem w którą stronę iść, jestem raczej obrotnym człowiekiem i nie ma dla mnie ZA DUŻO, ale nie chcę żeby interes był stratny przez moje "napalenie" :D
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

13 mar 2018, 08:36

wydaje mi się, że mamy taką tendencję, przynajmniej wśród kobiet, że ja sama ja sama, zamiast zdać się na pomoc, bo wydaje nam się, że tylko my możemy zrobić to dobrze/najlepiej. efekt jest taki, że jesteśmy przemęczone. warto brać dużo, co stanowi pewnego rodzaju wyzwanie i może zaowocować w biznesie ale umieć się tymi obowiązkami dzielić. to taki rozsądny rodzaj realizowania ambicji :D
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

14 mar 2018, 10:39

Dlatego w czasie jak znajomy który już miał do czynienia z ebiznesem otwierał sklep, to ja szary człowiek nigdy się w to nie bawiący otworzyłem sklep internetowy, uruchomiłem sklep na allegro i ebay jednocześnie. Prosto nie było ale przecież jest mnóstwo ułatwień takich jak www.sellasist.pl które takie przedwsięzięcia pozwalają okiełznać bez problemu. I nie trzeba wcale polagać na innych ludziach, płacić za dodatkowy etat itd.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

15 mar 2018, 19:25

na jakiej zasadzie takie ułatwienia działają?
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

16 mar 2018, 15:16

To naprawdę stosunkowo proste, zwłaszcza że firma która to oferuje robi webinary na których każdy za darmo może się nauczyć obsługi. Jedyne co Cię ogranicza to jakby ilość obsłużonych zamówień. A działa to tak, ze ściąga Ci wszystkie zamówienia w jedno miejsce, więc nie bujasz się po każdym portalu z osobna, tylko masz swoje..hm centrum dowodzenia ;) i to bardzo sprawnie działające ;)
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

24 mar 2018, 17:09

automatyczne wznawianie aukcji też jest przydatne, bo nie trzeba się tym zajmować. jak coś się kończy to samo ponownie wskakuje. poza tym wystarczy że masz coś wystawionego na swoim sklepie i nie tworzysz wtedy na allegro aukcji od zera tylko jakby "pobiera" Ci to do allegro, wszystkie dane przedmiotu, z własnego doświadczenia powiem, że to właśnie to dla mnie było największą oszczędnością czasu.
kacpe
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:02 kwie 2018, 12:44

02 kwie 2018, 12:46

Tak niekiedy jest że się dużo na raz robi że to tylko przeszkadza
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

30 paź 2018, 07:12

Ja słyszałam, że prowadząc firmę warto zdecydować się na różne ułatwienia, które prowadzą do optymalizacji procesów i ograniczenia czasu oraz kosztów. Mogą być to na przykład systemy dostarczane przez firmę Primesoft, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie http://www.primesoft.pl/. Polecam, bo może Wam to naprawdę usprawnić pracę ;)
Paulina.Lenska
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:29 kwie 2019, 13:33

14 maja 2019, 13:05

Też się z tym zgadzam, że trzeba ułatwiać sobie pracę, a nie dokładać obowiązków. Od jakiegoś czasu współpracujemy z firmą e-volution, która zajmuję się cyfrowym zarządzaniem dokumentami, ich archiwizacją jak również usprawnianiem procesów firmie za pomocą workflow. Są one dostosowywane indywidualnie do wymogów i potrzeb firmy. Możecie sprawdzić pod adresem e-volution. pl w czym mogą wam pomóc.
Degosz
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:09 maja 2019, 10:58

20 maja 2019, 15:14

Ja kiedy mam więcej obowiązków, to rzeczywiście jestem bardziej zorganizowany niż kiedy posiadam ich bardzo mało... Nie wiem o co w tym chodzi :D
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl