Akcesoria do kuchni - jakieś wskazówki?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kozielw
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:13 lut 2018, 15:26

26 lut 2018, 10:17

Witam wszystkich.
Jesteśmy na etapie kompletowania przyrządów do naszej turbo-gastronomii i mamy pytanie, czy blender mikser jest niezbędny w owym biznesie ponieważ na ogół bynajmniej nie starczy od razu.

Dzięki oraz przyjmujemy wkrótce!
sasmak
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:01 mar 2018, 20:59

01 mar 2018, 21:01

Wydaje mi się, że mikser musi być w każdej kuchni
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

30 paź 2018, 07:18

ja zazwyczaj wszelkiego rodzaju akcesoria do kuchni zamawiam przez internet, bo tak jest szybciej, wygodniej i przede wszystkim taniej. Na przykład filtry do mojej nowej lodówki zamówiłam sobie na zapas na http://strefafiltrow.pl/samsung-da29-10105j-aqua-pure-plus-hafex-filtr.html, ponieważ miały tam dużo atrakcyjniejsza cenę, niż w sklepie stacjonarnym, w którym widziałam je wcześniej.
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

18 lis 2021, 18:02

W sumie zależy co chcesz robić w tej kuchni. Jak skomplikowane posiłki, czy chcesz wszystko robić sama, czy korzystasz z gotowych makaronów itd. Ja na przykład staram się robić wiele rzeczy sama, dlatego obowiązkowe są dla mnie wypiekacz do chleba czy właśnie maszynka do makaronu. Dużo fajnych i dobrych sprzętów do kuchni znajduje w Ariete :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl