Aplikacja do zarządzania firmą

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

09 sie 2018, 17:24

Czy możecie polecić mi jakąś dobrą aplikację do zarządzania firmą , cos sprawdzonego co usprawni pracę w mojej firmie . Czytałem że świetnie sprawdza się w tej kwestii comoveo CRM. wiele osób chwali go sobie , jak uważacie ?
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

20 wrz 2018, 14:41

Na pewno warto inwestowac w oprogramowanie, ktore nam pozwoli zarzadzac firma. Wiem, ze tutaj TMAGINATION mozna takie kupic. Bedzie duza pomoca taki program do zarzadzania nasza firma. Warto np. tutaj zerknac na takie programy.
Marek40
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:18 wrz 2018, 15:46

25 wrz 2018, 10:04

Jeśli chodzi o tego typu rozwiązania to serdecznie polecam firmę BMM. Mają świetną ofertę jeśli chodzi i przygotowanie oraz wdrażanie tego typu rozwiązań dla firm wymagających usprawnienia wewnętrznego obiegu dokumentów w firmie czy ogólnie przyspieszenia jej działania. Dodatkowo Twoi pracownicy zostaną przeszkoleni z obsługi tego systemu więc nie będzie problemów z nieznajomością jego działania.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

01 lis 2018, 19:29

Według mnie najlepiej jest korzystać z dedykownych aplikcji. Firma https://pl-pl.facebook.com/ITMAGINATION/ może przygotować dla Ciebie aplikacje na zamówienie ;) To najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie dla firm.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

03 lis 2018, 12:51

My również korzystamy w firmie z systemów CRM, bardzo ułatwiają nam one pracę i wpływają pozytywnie na rozwój naszego przedsiębiorstwa. Oprogramowania dostarcza nam firma Hicron, która na rynku działa już od 10 lat, więc bez wątpienia można jej zaufać. Jeśli macie ochotę, to z jej pełną ofertą możecie się zapoznać na stronie internetowej https://hicron.com/, do czego gorąco Was zachęcam :)
Awatar użytkownika
czekilla
Posty:4
Rejestracja:05 lis 2018, 14:50

05 lis 2018, 14:59

Nigdy nie słyszałam o takim rozwiązaniu, ale brzmi naprawdę ciekawie.
Awatar użytkownika
kajmela
Posty:4
Rejestracja:06 lis 2018, 11:03

06 lis 2018, 11:07

Naprawdę taka opcja brzmi bardzo ciekawie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl