internet do domu - pilnie potrzebuję

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

03 sie 2016, 11:15

Ja mam internet z UPC.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

14 wrz 2016, 15:27

Cztery z pięciu dni w tygodniu pracuję zdalnie z domu, oczywiście korzystając głównie z Internetu. Zamówiłem Internet stacjonarny w UPC i mogę cieszyć się z prędkości do 120 Mb/s. Szczegóły oferty możesz znaleźć tutaj: https://www.upc.pl/internet/. Popołudniami, gdy ja pracuję na laptopie, syn korzysta z Internetu przy odrabianiu lekcji, córka ogląda film online na tablecie, a żona szuka ciekawych inspiracji do naszego domu, który się właśnie buduje. Dzięki nowoczesnemu modemowi wszyscy cieszymy się szybkim połączeniem, niezależnie z jakiego sprzętu aktualnie korzystamy.
piczerka
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 gru 2017, 22:17

22 lut 2018, 12:46

Ja to najwięcej z internetu korzystam na telefonie, dlatego chce sobie pobrać tą apliakcję https://itunes.apple.com/pl/app/folx/id ... ?l=pl&mt=8 bo to nowa sieć komórkowa Folx i oni mają w ofercie 20GB!
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

08 lis 2018, 14:38

A słyszałaś o nowej sieci komórkowej Otvarta ? Jest to nowa sieć na naszym rynku , oferują najtańsze abonamenty na naszym rynku Ja przeniosłam do nich nr telefonu i teraz płacę tylko 17.99 zł i mam nielimitowane rozmowy i sms oraz 6 GB. Wiem również że w swojej ofercie posiadają ciekawe oferty internetu LTE.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl