Agencja nieruchomości Warszawa - warto?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

olga83
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:22 cze 2018, 14:03

24 cze 2018, 19:49

Witam. Chcę kupić niewielkie mieszkanie w centrum Warszawy. I nie wiem jak się do tego zabrać. Chciałam szukać sama, ale koleżanka mi powiedziała, że agencja nieruchomości Warszawa to lepsza opcja - znajdą coś fajnego szybciej i w lepszej cenie. Także szukam porady - faktycznie agencja nieruchomości Warszawa czy może samodzielne poszukiwania? Jak sądzicie?
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

26 cze 2018, 11:07

Tak, takie agencje się przydają jak szukasz mieszkania z rynku wtórnego ale w przypadku poszukiwań u deweloperów to jest bez sensu bo samemu i bez pośredników możesz takie oferty sprawdzić i porównać, mi się tak właśnie udało namierzyć osiedle Atala którym się interesuję
RafikAp
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:21 wrz 2018, 07:48

21 wrz 2018, 07:57

Też tak uważam. Osobiście zdecydowalem się z zona na mieszkanie od Polnord i bez problemu ogarnęliśmy to sami, ale gdyby interesował nas rynek wtórny, na pewno skorzystalibyśmy z agencji.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

10 lis 2018, 06:40

Mój brat rozgląda sie właśnie za czymś w Warszawie. Chociaż on, z racji tego, że ma rodzinę (3 dzieci), szuka raczej domu w jakiejś bezpiecznej i spokojnej okolicy. Więc sama Warszawa odpada. Natomiast bardzo blisko miast i z dobrym dojazdem jest sporo ciekawych ofert. Ale póki co wszystkim najbardziej się podoba to osiedle http://www.ventana.pl/osiedle/. Trzeba przyznać, że znajduje się urokliwej okolicy, a samo osiedle jest bardzo dobrze zagospodarowane. Tak by i dzieciaki i dorośli mieli miejsce na odpoczynek ale i aktywny relaks.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl