Kiedy zabieracie się za świąteczne zakupy?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator: mkamil

Horalka
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2016, 23:12

17 gru 2017, 22:26

Chyba standardowo, tydzień lub dwa przed świętami. Chociaż prezenty zdarza się, ze kupuje wcześniej, ale tylko wtedy, gdy coś wpadnie mi w oko. W tym świątecznym szale warto też pomyśleć o czymś niestandardowym i zrobić coś dobrego dla innych. Aktualnie Fundacja Pociecha prowadzi akcje "dawanie jest radością", do której każdy może się przyłączyć i ufundować trochę radości dzieciakom z najbiedniejszych rodzin. Szczegóły opisane są na stronie http://fundacjapociecha.pl/dawaniejestradoscia/. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę, a będzie ona przeznaczona na zakup prezentów (według potrzeb dzieci). Jest to idealny czas, by zrobić coś dobrego i jednocześnie sprawić, że w te święta spełnią się marzeniach podopiecznych Fundacji.
Kar0l
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 31 paź 2017, 15:28

21 gru 2017, 15:41

Ja zawsze za późno ocknę się, że trzeba kupić prezenty... ;/
Zamówiłam w poniedziałek kubki dla bliskich z różnymi wzorami ze sklepu internetowego https://www.galerialimonka.pl/filizanki-do-kawy,382, mam nadzieję, że dojdą do jutra ;)
bifka
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 22 sie 2017, 18:39

17 wrz 2018, 21:49

Jeśli mam być szczera, to ja takie zakupy robię dużo wcześniej. Bardzo wiele rzeczy zamawiam przez internet i już kilka miesięcy przed świętami przeglądam sobie oferty różnych sklepów. Ostatnio na przykład trafiłam na bardzo fajny strój mikołajki na https://happenings.pl/stroje-mikolaja. Tak naprawdę w firmie imprezy świąteczne zaczynaj się już od początku grudnia, więc myślę, że będzie jak znalazł :)
Krys89
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: 02 lut 2016, 14:54

18 wrz 2018, 12:24

Osobiście wszelkie świąteczne zakupy planuję przez cały rok. Rozmawiając z rodziną czy znajomymi, wyłapuję to co może mi się później przydać i ułatwi mi zakup prezentu dla danej osoby. W tym roku planowanie prezentu dla mojego taty zacząłem już w marcu, gdyż postanowiliśmy, że na święta, w które to też wypadają jego urodziny, kupimy mu nowy telefon. Bardzo dużo poczytałem i przejrzałem wiele poradników jak i rankingów i na ten moment chcemy kupić iPhone X. Mój tata bardzo lubi różnego rodzaju nowinki techniczne, a z tego co wiem, w tym modelu będzie miał morze możliwości oraz mnóstwo ciekawych aplikacji. Dodatkowo na stronie https://ispot.pl/iphone-iphone-X znalazłem go w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to autoryzowany salon Apple, dzięki czemu nie mam wątpliwości, że zamawiając ten telefon otrzymam produkt najwyższej jakości, zgodny z opisem. Według mnie warto dużo wcześniej przemyśleć kwestię prezentów świątecznych, tak aby przed świętami mieć więcej czasu na radość i spędzanie czasu z bliskimi, a nie na bieganiu po sklepach.
abur
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: 24 lis 2017, 14:18

06 gru 2018, 09:35

Ja właśnie zakupiłem prezent dla koleżanki w pracy, w ramach Mikołajek. Nie miałem do końca pomysłu, dlatego zdecydowałem się na coś uniwersalnego - wybór padł na album fotograficzny. Jego zakup okazał się możliwy za sprawą Foto Etui http://fotoetui.pl/ . Jakość produktu zrobiła na mnie takie wrażenie że i dla siebie zamówię dla nich ramki wraz z albumem. :)
ODPOWIEDZ
Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne