Re: Praca przez Agencję zatrudnienia?

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator: mkamil

FranWill
Użytkownik

20 lis 2018, 12:21

Wiele osób korzysta z takiej pomocy, znacznie to ułatwia znalezienie pracy i jakiegoś zakwaterowania na miejscu. Według mnie warto pójść na takie warunki :) Jak pracujecie za granicą to musicie też zaznajomić się z ich przepisami prawnymi, podatkowymi. Na pewno nie będzie to łatwe. Ale na stronie https://all-tax.pl/zwrot-podatku-holandia znalazłam pomoc przy zwrocie podatku z Holandii, także pomagają przy innych krajach
Leosia
Użytkownik

06 gru 2018, 09:54

Na rynku polskim , jeszcze w obecnym czasie gdzie brakuje pracowników myślę ,że nie ma potrzeby korzystania z agencji pośredniczących. Jeżeli jednak ktoś planuje podjąć pracę za granicą i to wcale nie mówię o wyjeździe na stały czy coś podobnego.Mam znajomych dla których okresowa praca w Holandii do normalka i właśnie korzystają z agencji In person . Agencja oferuje opiekę polskich koordynatorów na miejscu ,zakwaterowanie i ubezpieczenie.Kontakt z agencją odbywa się mailowo - co też moim zdaniem jest bardzo wygodne, pzdr
mami
Użytkownik

10 gru 2018, 10:30

Praca przez agencje zatrudnienia jest fajna, jeżeli chcemy podjąc prace za granicę. Kilku moich znajomych wyjechało takim sposobem do pracy w Holandii za pośrednictwem agencji faspacking http://agencjapracy.org/ Agencja pośrednictwa pracy w Holandii F.A.S. Packing posiada oferty pracy głównie w sektorze ogrodniczym. Jest to praca w szklarni przy kwiatach doniczkowych różnego rodzaju. Praca ta obejmuje cały proces produkcji kwiatów, począwszy od sadzenia, przesadzania, rozsadzania, poprzez przycinanie, obrywanie liści, patyczkowanie, aż po etykietowanie, foliowanie i przygotowywanie kwiatów do wysyłki. Moim zdaniem to nie jest ciężka praca, a mozna fajnie zarobić.
Vernon
Użytkownik

21 gru 2018, 19:29

Moim zdaniem i tak najważniejsze jest po prostu CV, nieważne co. Jak masz dobre CV to czy takim czy innym sposobem prace dostaniesz.
ODPOWIEDZ
Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne