Mieszkanie w Warszawie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

iwonak
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:09 lis 2016, 19:45

23 sie 2018, 17:31

Warszawa jest ładna to oczywiste, ale jakoś chciałem od niej odpocząć. Ciągłe korki i zatłoczone galerie można powiedzieć, że miałem tego dość, tak więc podjąłem decyzję dotyczącą przeprowadzki. Rozmawiałem długo na ten temat z żoną i oboje stwierdziliśmy, że to bardzo dobre wyjście, poza tym żonę też ciągle to męczyło. Znalazłem w sieci taką stronę ventana http://www.ventana.pl/osiedle/ na której było idealne dla nas osiedle, czyli ciche oraz daleko od Warszawy. Po jakimś tygodniu pakowania naszych rzeczy pojechaliśmy do naszego nowego domu. I byliśmy bardzo zaskoczeniu z naszego nowego domu!
Awatar użytkownika
kolasz
Posty:4
Rejestracja:30 sie 2018, 21:48

30 sie 2018, 22:08

Ja jak już, to gdzieś na obrzeżach. Na takie w centrum to na pewno mnie nie stać
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

16 wrz 2018, 12:57

Wiele osób szuka prestiżowych aparatmentów w Warszawie, gdzie mieszka się z klasą i stylem. Przykładem takich mieszkań na pewno są te od dewelopera https://fenixgroup.pl/ - to odnowione kamienice, z pięknymi elewacjami i zachowanymi np. sztukateriami, drewnianymi czy zabytkowymi akcentami mosiężnymi. Lokale są wysokie, przestronne, często widać z nich panoramę miasta. Do tego deweloper stawia na najbardziej popularne dzielnice stołeczne typu Mokotów, Praga Północ, Śródmieście. Dla mnie genialnie się prezentują!
Awatar użytkownika
belew
Posty:1
Rejestracja:16 wrz 2018, 15:24

16 wrz 2018, 15:29

szukam jakiegoś dobrego mieskzania w Warszawie pod wynajem, może ktoś z was mi poelci?
Franek
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:14 lis 2017, 09:04

21 wrz 2018, 08:12

nosleep pisze:W stolicy jest bardzo dużo mieszkań do wyboru. Ja rozglądam się za loku z rynku pierwotnego. Jak kupować to tylko nowe. Fajną ofertę na developer http://radius-projekt.pl/ . Wykonali kilka inwestycji w Warszawie. Oferują nowoczesne i funkcjonalne mieszkania w wysokim standardzie. Każde osiedle wyposażone jest w parking dla mieszkańców, place zabaw i strefy sportowe. Takie miejsca świetnie nadają się dla rodzin.
O muszę sobie sprawdzić w takim razie tego dewelopera. Moi znajomi polecili mi Polnord, ale zapoznam się i z tym, bo nie specjalnie sprawdzałam co tamten buduje. Szukam czegoś na Wilanowie? Macie może coś tam? Jakieś inwestycje w najbliższym czasie? Ktoś coś słyszał?
RafikAp
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:21 wrz 2018, 07:48

21 wrz 2018, 08:15

Ta Wilania co ma tam powstać zapowiada się tak dość, dość. Widziałem wizualizacje jak to ma wyglądać i nowocześnie, minimalistycznie, w moim stylu. Moi rodzice to by się pewnie w tym nie odnaleźli ale mi wpadla w oko. Ogarnij na ich stronie.
Oskar
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:21 wrz 2018, 07:30

24 wrz 2018, 23:07

No spoko maja te inwestyje ta na woli fajnie wyglada, podoba mi sie ze jest w samym centrum
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

26 paź 2018, 08:00

Same centrum to raczej nie jest ale lokalizacja bardo dobra, ja też bym chciała coś podobnego ale budżet mnie ogranicza i dlatego skorzystam z pomocy Lebiedź Nieruchomości, może znajdą mi coś w moim budżecie ale po remoncie, wiem że nie jest łatwo ale oni znają ten rynek nieruchomości jak nikt inny
Jadwisia
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:05 sie 2018, 12:08

22 gru 2018, 21:56

Jeżeli ktoś tu na forum chce sie przeprowadzać do Warszawy przykładowo z wrocławia to polecam bardzo uczciwą i rzetelną firmę Marmad. Sami ostatnio z mężem przeprowadzaliśmy się do Gdańska i naprawdę panowie z tej firmy bardzo kompetentni.Sprawnie się ze wszystkim uwinęli, meble odpowiednio zostały zabezpieczone, nic nie miało prawa się zniszczyć. Poza tym wszystko ponosili na piętro, wypożyczyli nam nawet kartony abyśmy mogli wszystkie nasze rzeczy mniejsze popakowac.
Awatar użytkownika
KubsoNeK
Posty:4
Rejestracja:22 gru 2018, 16:08

23 gru 2018, 12:44

Oj kto z nas nie chciałbym mieszkać w Warszawie, ale mieszkania tam są tak drogie...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl