Porezent

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

28 gru 2018, 13:48

Ja lubię takie prezenty, gdzie na przykład spędzam czas aktywnie. Na przykład na strzelnicy. Bardo fajne pakiety strzeleckie mają w progun we Wrocku :)
Awatar użytkownika
milutka
Posty:4
Rejestracja:28 gru 2018, 21:57

28 gru 2018, 22:18

Mam problem z kupnem prezentów - nigdy nie wiem co powinnam komuś kupić. Dlatego zakupy niezwykle mnie stresują.
mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

01 sty 2019, 09:52

Zdecydowanie jestem zwolenniczką raktycznych prezentów, nie lubię kupować byle czego i na ostatni moment. Niedługo moja tesciowa ma urodziny i długo myslałam co bym mogła dla niej kupić. Zdecydowałam sie, że zafunduje dla niej masaż tajski w Thaisun http://www.thaisun.pl/pl/. Jestem pewna, że przyda jej sie taki relaks, bo bardzo duzo pracuje i jest przemęczona.
Margaret45
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:03 sty 2019, 13:55

18 lut 2019, 15:32

A co z prezentami do firmy w okresach świątecznych ? ja na przykład jakiś czas temu zamówiłam kilka koszy słodyczy i różności do klientów z firmy Barbary Owczarskiej ZPUH Hurtownia spożywcza z miejscowości Konary koło Tłuszcza. Oryginalne produkty, atrakcyjne ceny i szybka dostawa, sprawiły, że na pewno jeszcze nieraz tu zagoszczę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl