W co zainwestować?

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
modra33

28 lis 2018, 12:03

Prowadzę restauracje nad morzem i zastanawiam się czy nie zainwestować w automaty do gier. Nie ukrywam, że najbardziej interesują mnie automaty opisane na stronie http://www.awex.biz.pl. Gdy przechodzę deptakiem, widzę, że dzieciaki (i nie tylko) grają na automatach obok. Jak myślicie, czy to opłacalny biznes?
czesiadudek
Użytkownik

30 lis 2018, 14:18

Zależy jaką kwotą się dysponuje, kiedyś miałam 500 złotych i wydawało mi się, że to dużo.
Amberus
Użytkownik

30 lis 2018, 14:25

Tu nie idzie o pojęcie dużo czy mało. Obecnie ponad 500 tys zł zarobisz w ciągu 2 lat mając raptem kwotę 50 $. Dziwne ? dla wielu tak, Ci co znają np. co to jest strat ap widzą jak wykorzystać tę okazję. W chwili obecnej mamy do dyspozycji start ap Solargroup, i np. ktoś potrzebuje kasy na mieszkanie czy nowy dom, to tu zarobi bez problemu i bez ryzyka. Wystarczy się skontaktować, pracapewna@gmail.com Nie potrzeba kombinować z nie pewnymi biznesami gdzie ładuje się dziesiątki czy setki tys zł. Tu spokojnie każdy zarobi.
zamber
Użytkownik

05 gru 2018, 22:09

No według mnie mieszkanie pod wynajem to strzał w dziesiątkę. Ja postawiłem na mieszkanie nad morzem, a dokładniej w Rowach i powiem wam, że nie żałowałem ani sekundy. Zainteresowanie turystów jest bardzo duże, ale też wynajmuje mieszkanie w super lokalizacji. Bardzo fajna okolica, Apartamenty Lubicz.
Amberus
Użytkownik

12 sty 2019, 16:16

Wykorzystajcie tę okazję. Poznaj możliwość dużego dochodu tanim kosztem. Start-up firmy technologicznej Solargroup. Jak wiemy na przykładzie wielu innych firm, wykupując akcje firmy w jej początkowej fazie możemy zarobić od kilkuset do nawet kilku tys % na akcjach danej firmy. Startup kończy się 2020 r. Obecnie 7 etap. [ kończy się w lutym i przeskok do 9 etapu - inwestorzy wykupili duży udział i do tego szybki rozwój firmy spowodował przyspieszenie etapów ] Minimalna ilość akcji w tym pakiecie to 157 tys szt. Zakup za już 50 $ w ratach. Jeśli po zakończeniu start-up-a akcja osiągnie minimum 1 $ to zarabiasz ponad 500 tys zł. Możliwość zarabiania bez żadnego wkładu początkowego. Szczegóły opisane na stronie. https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Solargroup-akcje-biznes.htm [ pracapewna@gmail.com ]
Awatar użytkownika
ramona

12 sty 2019, 22:28

Wyznaję zasadę, że najlepiej zainwestować w siebie :) Żadna inwestycja nie będzie tak widoczna i nawet jeśli się nie zwróci, my i tak będziemy zadowoleni. Wspaniałe wyjście ;)

17 sty 2019, 08:30

inwestycja w złoto jest zawsze na czasie
Amberus
Użytkownik

17 sty 2019, 08:51

W 'siebie' zawsze warto. Złoto ? nie koniecznie. W co najlepiej obecnie ? wyżej macie podany email, wystarczy zapytać. Zarabiam na inwestycjach od lat, każdy może jeśli zechce. I nie ma tu takiego czegoś że jak inwestycje to od razu musisz wkładać duże pieniądze. Można zacząć od każdej sumy. Jedynie trzeba wiedzieć gdzie, w jakiej firmie czy biznesie. Tą wiedzę mogę podać.
Vernon
Użytkownik

20 sty 2019, 17:23

Ja zainwestowałem w mieszkanie rok temu i od tamtej pory je wynajmuję. To jest bardzo opłacalny biznes, zwłaszcza w takim mieście jak Krakow. Dzięki pomocy biura nieruchomości ABC-Dom kupiłem bardzo tanio mieszkanie w fajnej lokalizacji więc miałem sporo chętnych na to mieszkanie.
kowalski007
Użytkownik

21 sty 2019, 23:12

Dawno, dawno temu zainwestowałem w stare monety. Minęło wiele lat, postanowiłem je sprzedać. I to z jakim zyskiem! Udało mi się to za sprawą salonu numizmatycznego www.ksngibon.pl .
ODPOWIEDZ
Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne