Zapachy w firmie

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

darful
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 sty 2011, 10:38
Lokalizacja:Poznań

26 lip 2011, 12:20

Nie o dziś wiadomo,że atmosfera tak zwana otoczka wokół firmy wpływa na zachowania potencjalnych klientów (np. klientów piekarni przyciąga świeży zapach pieczywa).
Znalazłem ostatnio informacje oraz stronę z ofertą zapachów-kosmetyków do firmy,co o tym sądzicie -jest to jakiś "wabik" na klientów ?
Chodzi mi o sklep z odzieżą,a mam pytanie czy korzystaliście z oferty firm proponujących zakup zapachów do firmy ?
sirius
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:06 cze 2011, 11:41

26 lip 2011, 14:51

Nie korzystałem. Czy jest to "wabik" to bym nie powiedział, ale na pewno kreuje przyjemną atmosferę w firmie.
darful
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 sty 2011, 10:38
Lokalizacja:Poznań

28 lip 2011, 10:14

Może zainteresuje kogoś oferta ze strony http://zapachsukcesu.biz ceny nie są może niskie,ale czasem warto zainwestować,by klient do nas wracał
Marcin
Site Admin
Posty:107
Rejestracja:30 sty 2007, 18:46
Lokalizacja:Kraków

28 lip 2011, 12:58

Odpowiednie perfumy tworzą miłą atmosferę w każdej firmie. Nieraz są wręcz potrzebne po odwiedzinach klienta, który jest na bakier z higieną :)
darful
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 sty 2011, 10:38
Lokalizacja:Poznań

11 sie 2011, 12:48

Jeśli chodzi o higienę klienta muszę się zgodzić,więc pożytek z takiego zapachu w firmie podwójny-klient czuje przyjemny zapach,a po wizycie innego klienta ten zapach nadal nas nie opuszcza :wink:
darful
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 sty 2011, 10:38
Lokalizacja:Poznań

25 sie 2011, 08:38

Czy ktoś z Państwa korzystał z usług firmy od zapachów do pomieszczeń,jak wrażenia ?
darful
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 sty 2011, 10:38
Lokalizacja:Poznań

08 wrz 2011, 10:10

Zastanawiam się nad zapachem amarantowym,podobno neutralizuje trudne zapachy np.dym tytoniowy -przynajmniej taką informację znalazłem na stronie,macie jakieś doświadczenia ?
darful
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 sty 2011, 10:38
Lokalizacja:Poznań

19 paź 2011, 15:55

a teraz z innej beczki...
co sądzicie o tym kiedy zapach jest wyczuwalny w okolicy danej firmy i niczym w reklamie kawy,lub pieczywa kusi przechodniów :wink:
Przecież można też sprawić,że w okolicy firmy też mamy ładne otoczenie i miły zapach,prawda ?
mkrawczykowski
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:19 paź 2011, 13:51

22 paź 2011, 09:02

Nie wiem jak jest z zapachami, ale w supermarketach puszczają muzykę, która ma zwiększyć im sprzedaż. A skoro to robią od tylu lat, to musi działać. Słyszałem, że z zapachami tez tak jest: te, które wąchamy w supermarketach nie ulatniają się przypadkiem...

Na mnie działa zapach pizzy gdy przechodzę obok pizzerii - z miejsca robię się głodny. Coś w tym jest :)
Mam prośbę do internautów - wypełnijcie, proszę, taką krótką ankietę:
http://emarketing.krawczykowski.net.pl/ankieta/

Dla szukających pomysłu na biznes:
http://pomysl-na-biznes.krawczykowski.net.pl/
darful
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 sty 2011, 10:38
Lokalizacja:Poznań

27 paź 2011, 10:36

Tyle,że tradycyjne formy wsparcia sprzedaży wykorzystujące dwa zmysły
– wzrok i słuch już się wyczerpują,nadszedł czas na zapachy...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl