Restauracja Warszawa.

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

07 sie 2018, 22:53

Cześć mam w planach zorganizować przyjęcie dla pracowników, co sądzicie o restauracji Bubbles w Warszawie? Słyszałam, że imprezy organizowane przez nich są udane i każdy je miło wspomina oraz że menu może być ułożone pod gusta gości, co jest dużym plusem dla restauracji. Jestem skłonna właśnie tam zorganizować moją imprezę.
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

13 sie 2018, 22:38

Pod Warszawą obok Legionowa, jest bardzo fajna sala weselna na której organizują też różne imprezy - Polna Róża. Braliście może ją pod uwagę? :) Mają bardzo smaczne jedzonko - świeże, dobrze doprawione, pyszne po prostu
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

10 wrz 2018, 09:18

Jeśli organizujecie konferencja to polecam wyłącznie w Restauracji Akademia. Jest to bardzo znany i prestiżowy lokal, a nawet można powiedzieć, że najlepszy w Warszawie. Cieszy się ogromną popularnością wśród biznesmenów oraz celebrytów i dlatego warto w nim zorganizować eleganckie spotkanie. Nie ma lepszego miejsca na połączenie wykwintnej kuchni z omawianiem firmowych spraw.
Awatar użytkownika
Darko
Posty:8
Rejestracja:03 lut 2019, 11:24

03 lut 2019, 11:25

My jak planujemy jakieś spotkania biznesowe to w restauracji New Orleans- super jedzenie mają, naprawdę wyśmienite. Plus za to że restauracja jest otwarta do późnych godzin nocnych więc naprawdę można posiedzieć i wszystko omówić, albo potem skoczyć do klubu się pobawic - swoją drogą klub super i polecam się tam wybrać na degustacje alkoholi bo mają naprawdę trunki z całego świata. A dojazd ogólnie bardzo łatwy tam jest bo mają taką opcję jak bezpłatny transport na terenie Warszawy – wystarczy zadzwonić i ktoś przyjdzie was odebrać
karolbudnowski
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:18 lut 2019, 13:18

20 lut 2019, 13:40

Można sie wybrać na Krakowskie (świetna okolica) i pójść do PanKejk. Mają naprawdę super jedzenie, zwłaszcza placki ziemniaczane. Na śniadanie polecam szakszukę oraz kawę, która jest super u nich
marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

01 mar 2019, 10:33

Nooo, i mają długo otwarte, rónież w weekend. Zaletą PanKejk jest też lokalizacja - blisko metra. Okolica rzeczywiście fajna, Nowy Świat i Krakowskie mają swój urok. A jedzenie? Dla mnie naprawdę okej - zwłaszcza pankejki
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

11 mar 2019, 22:05

Polecam Bistro na Krakowskim Przedmieściu - Jajko http://jajko.co/ . To nasze nowe odkrycie i od tamtego czasu staram się pojawiać tam z małżonką jak najczęściej. Świetne wrażenie robią na nas serwowane tam lunche, doskonałe na przerwę w pracy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl