Zdalna księgowość

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator: mkamil

Grvert
Użytkownik

03 lip 2018, 10:27

Takie usługi oferuje również firma https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... r-payroll/ Globalne usługi biznesowe TMF Group zostały docenione przez analityków rynku światowego, Everest Group i NelsonHall, za globalny zasięg, możliwości dostawcze, zakres usług i innowacyjne rozwiązania technologiczne; wszystko oparte na modelu globalnego zarządzania, który zapewnia klientom większą przejrzystość i większą kontrolę nad ich własnymi unikalnymi operacjami. Wypełnij formularz już dziś, ze szczegółowymi informacjami, a oni skontaktują się z Tobą, aby podać więcej szczegółów.
Grvert
Użytkownik

20 lip 2018, 13:03

To, czy takie coś jest warte swojej ceny jest chyba w dużym stopniu uzależnione od tego, w jakim konkretnym biznesie siedzisz. Ważne jest, żeby odciążyć się najbardziej, jak to tylko możliwe - na wszelkie sposoby, ale to tylko jeden z nich. Jako ktoś, kto zajmuje się głównie gastronomią robię to też korzystając z dobrych aplikacji i programów, ostatnio odkryłem np. takie cosik - https://joinposter.com/pl/mozliwosci/akcesoria-pos i naprawdę masę rzeczy ułatwia ze względu na dużo funkcji i intuicyjność. Całkowicie z księgowości oczywiście to nie zwalnia, ale różnica jest jednak jest napraaawdę widoczna. Na pozytyw oczywiście.
kellach
Użytkownik

22 sie 2018, 19:12

Nie bardzo mam doświadczenie w tym temacie. Nie będę raczej w stanie pomóc...
Co dziwne- czas płynie, niezależnie od nas.
zamber
Użytkownik

14 gru 2018, 20:06

Ja osobiście nie polecałbym niczego poza Gamą w Warszawie, bo można się niestety ostro przejechać, ale oczywiście każdy decyduje sam za siebie. Ja wiem, że oni jednak mają słabą konkurencję w stolicy, a sami są bardzo sprawni.
aleksm
Użytkownik

03 lut 2019, 14:09

Ja preferuję do księgowości tradycyjnie podejście i w 100% zapewnia mi moje oczekiwania Gama - księgowość z Myśliborskiej z którą pracuję od lat, i która nigdy jak dotąd mnie nie zawiodła :)
ODPOWIEDZ
Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne