Re: praca

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

22 wrz 2018, 13:36

Agencje to niezły pomysł, ale i tak nie zrobimy nic jeśli nie bije z nas pozytywne nastawienie + jeśli nie mamy naprawdę porządnie przygotowanego CV (ja rekomenduję używanie programów gotowych jak np. SzybkieCV bo robienie takiego CV jest dużo prostsze i przyjemniejsze niż normalnie).
Awatar użytkownika
Kama00
Posty:2
Rejestracja:24 wrz 2018, 22:11

24 wrz 2018, 22:17

Nie zawsze trzeba szukać pracy przez agencję lub wyjeżdżać za granice. Tutaj jest dużo ciekawych ofertpraca-dealerbmw.pl Mój znajomy właśnie tam znalazł prace i jest bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
mawa.de
Posty:4
Rejestracja:23 paź 2018, 15:10

23 paź 2018, 15:18

Ja zmagam się z ciągłym brakiem pracowników. Niestety nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Postanowiłem skorzystać z możliwości jakie daje nam internet. Chciałbym znaleźć miejsce w sieci, gdzie umieszczę darmowe ogłoszenia związane z pracą właśnie. Póki co natrafiłem na stronę: pracujwunii.pl Czy ktoś z Was kojarzy tą miejscówkę? Chcę mieć pewność co do wyboru.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

26 paź 2018, 00:56

Nie jest wcale łatwo czasami ze znalezieniem odpowiednich ludzi do współpracy. Nie zmienia to jednak faktu, że polecam zakręcić się wokół generatorów CV takich jak SzybkieCV - one mogą nam zagwarantować 50% sukcesu.
mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

13 lis 2018, 17:57

Dla niektórych osób znalezienie pracy w naszym kraju niestety wcale nie jest takie łatwe. Wiem coś o tym, bo moja siostra bardzo intensywnie poszukuje pracy, niestety z marnym skutkiem. Zastanawia sie nad wyjazdem za granice, jednak chcemy aby to było sprawdzone miejsce. Większość ofert pracy w sektorze ogrodniczym to oferty pracy bez znajomości języka. Przeważająca ilość ogłoszeń dotyczy pracy od zaraz. Zatrudnienie znajdą zarówno osoby poszukujące całorocznego zatrudnienia jak również pracy sezonowej lub pracy na wakacje. Posiadamy również oferty pracy dla par za granicą. Beyond Resources https://www.beyondresources.pl/pl/ jest agencją pracy za granicą. Bezpiecznie i bez obaw.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

04 sty 2019, 14:34

Dobre CV to klucz do sukcesu w znalezieniu pracy - w jakimś stopniu oczywiście ;). Fajnie się trochę postarać by wyglądało to nieźle ;). Polecam,skorzystać z kreatora np. SzybkieCV gdzie jest bardzo duży wybór szablonów, wersja premium jest taniutka, a warto zainwestować, bo nasze cv będzie się wyróżniało
Mimus
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:21 sie 2016, 16:55

18 sty 2019, 19:43

Zamiast iść tyrać za grosze na jakąś taśmę wolę pracować w seks telefonie gdzie koszę porządną kasę. Sami sobie zadzwońcie na przykład tutaj http://sekstelefon24.com.pl/# i się przekonacie że praca jak każda inna tylko wymaga zmysłowego głosu i fantazji. Ja wolę w te sposób spędzać czas ;)
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

05 lut 2019, 08:19

Praca dodatkowa, przy współpracy z Bankiem. Obecnie poszukujemy dla Banku, osoby mające szerokie kontakty w różnego rodzaju urzędach, w tym skarbowych itp. Instytucji, sklepów, korporacji handlowych itp.
Czyli ktoś ma kontakty do Biedronki, Lidla, czy np Carefoura itp.
Przygotowujemy powszechny system płatności. Poprzez aplikację którą wprowadzimy będziemy płacić Vat lub/ i podatki i inne rozliczenia. Tak dla firm jak i osób. Zapewnione szkolenia stacjonarne, wszelkie materiały.
Oferta przeznaczona dla partnerów banku - będąc partnerem już zarabiasz, a dodatkowo możesz mieć bardzo dobrą dochodową pracę.
Zainteresowane osoby pracą proszę o kontakt na pracapewna@gmail.com
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

19 lut 2019, 02:33

Jednym z pierwszych krokow do dobrej pracy i dobrych zarobków jest stworzenie ciekawego cv. Mnóstwo jest teraz fajnych kreatorów, ja korzystam z szybkiecv
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl