Jaki śmietnik?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

24 lip 2013, 17:21

Muszę zamówić dla swojej firmy pojemniki-na-odpady]pojemniki na odpady, ale nie wiem, na jaką pojemność się zdecydować. Chodzi o niedużą, dziesięcioosobową firmę. Ile my możemy śmiecić? ;)
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

19 gru 2017, 17:44

Warto też zadbać o odpowiednie gospodarowanie ściekami i odpadami. Ta firma evergreensolutions.pl/ zajmuje się przetwarzaniem odpadów komunalnych na nawozy czy paliwa. Stosują nawóz OrCal z aktywnym hydratem wapnia i materią organiczną i odpowiednio gospodarują odpadami.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

20 gru 2017, 14:25

A ja podrzucam Wam tę stronkę zagospodarowanieodpadowkomunalnych.pl/ . Zerknijcie sobie. Każdy z nas segreguje śmieci, teraz jest taki obowiązek, więc warto wiedzieć co z tymi odpadami dzieje się dalej. Odpady można przetwarzać na nawozy itd. Poczytajcie sobie, naprawdę ciekawe treści można znaleźć.
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

16 lip 2018, 09:08

Ja zaś w swoim rejonie chce teraz wprowadzić punkt zbiórek odpadów. Mam pod tym kontem wszystko niemalże załatwione. Nurtuje mnie jedynie pytanie- jak zabezpieczyć prawidłowo taki teren? Szperałam już troszkę w internecie za wiadomościami w tym zakresie i znalazłam taki artykuł sensis.pl/punkty-zbiorek-odpadow-jak-prawidlowo-zabezpieczyc-teren/ . Planuję się z nim zapoznać, może dzięki niemu znajdę odpowiedź na moje pytanie. A może i wy mi coś doradzicie...
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

15 lut 2019, 16:33

Czasami śmietnik to za mało, w związku z czym wywóz odpadów i ich utylizację należy powierzyć zewnętrznej ekipie. Na szczęście dla nas zajmują się tym http://www.utylizacja.legnica.pl/ . Szybko, profesjonalnie a my mamy pewność że odpady nie lądują w nie właściwym miejscu!
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

27 wrz 2019, 10:14

My w końcu zdecydowaliśmy się na używane pojemniki na odpady. Zaoferowane przez http://www.phu-impex.pl , okazały się reprezentować znakomitą jakość za jeszcze lepszą cenę. Bardzo trafiony wybór!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl