Firma budowlana

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

28 sie 2018, 12:15

Cześć,

Posiadam spory kapitał i umiejętności, dlatego chciałbym otworzyć swoją własną firmę budowlaną. Niestety mam zbyt dużo na głowie, więc wydaje mi się, że mogę nie pamiętać o wszystkich niezbędnych narzędziach czy maszynach. Możecie polecić mi co warto kupić do firmy budowlanej?
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

28 sie 2018, 12:17

Nie dziwię się, że nie jesteś w stanie wszystkiego spamiętać, gdyż ilość sprzętu jaki potrzebny jest do rozpoczęcia działalności w budowlance jest ogromna. Od siebie mogę polecić ci płytę dynamiczną - dzięki niej w bardzo łatwy i wygodny sposób zbadasz gęstość i jakość gruntu pod budowę domu, a dzięki niewielkim wymiarom będziesz w stanie uzyskać pomiary również z trudno dostępnych miejsc. Oczywiście możesz zlecać tego typu pracę zewnętrznym firmom, jednak na dłuższą metę jest to dość nieopłacalne.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

19 wrz 2018, 20:04

Prowadząc firmę budowlaną, nie można również zapominać o odpowiednim oprogramowaniu komputerowym. Czytałam ostatnio na że doskonale w tego typu firmach sprawdza się na przykład system DMS, dzięki któremu można pracować na rożnych dokumentach i projektach w czasie rzeczywistym i każdy pracownik może mieć do nich dostęp, nawet, jeśli znajduje się poza firmą :)
RobertTe
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:01 wrz 2018, 18:14

21 wrz 2018, 09:49

Bardzo dobrym zakupem do firmy budowlanej może być zakup agregatu i pistoletów malarskich. Ja przy rozkręcaniu swojej firmy zainwestowałem w taki agregat malarski i byłem z niego bardzo zadowolony. Malowanie dużych powierzchni idzie bardzo szybko, dlatego mogę polecić inwestycje w coś takiego :)
Awatar użytkownika
udals
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:22 wrz 2018, 17:47

24 wrz 2018, 13:08

Dzięki wielkie za sprawdzone info w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda :)
zajęcie się czymkolwiek jest jednym z najlepszych odkrytych dotąd lekarstw na chore nerwy.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

23 paź 2018, 10:41

Jeżeli masz spory kapitał, to polecam kontakt z - https://www.plsekb.pl/dla-firm-budowlanych/. Działając z firmą w Szwecji masz szanse zarobić więcej, a ponadto możesz tu skorzystać z pomocy doświadczonych osób, co jest bardzo przydatne ;)
Awatar użytkownika
Zuzol
Posty:4
Rejestracja:23 paź 2018, 22:05

23 paź 2018, 22:09

Ja mam takie szczęście, że lokalnie mój brat się zajmuje takimi sprawami
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

21 lut 2019, 09:56

Jako firma budowlana z pewnością na terenie Waszego zakładu będziecie operować znaczną ilością narzędzi, śrub itp. Chyba warto ułatwić sobie ich przenoszenie, transportowanie? Proponuję zamówić taśmy transportujące z oferty http://www.grawitpro.pl/ , nam mocno urozmaiciły one prace.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

21 lut 2019, 09:59

Zalecam pomyśleć nad zakupem taśm transportowych. Brałeś pod uwagę taką opcję? Wraz z pasami napędowymi zakupiliśmy je od http://www.grawitpro.pl/ a co najwazniejsze - mocno urozmaiciły nam one pracę. Do przenoszenia produktów idealny wybór.
marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

09 kwie 2019, 11:00

Polecam firmę Sanipol, która oferuję budowę sanitariatów do budynków takich jak : obiekty publiczne, obiekty handlowe, przemysłowe , kulturalne, sportowe, przedszkola,szkoły, szpitale i tym podobne. Firma specjalizuję się w budowie kabin do przebieralni oraz kabin sanitarne, modele wykonane z płyt wiórowych lub płyt warstwowych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl