Inwestycja w magazyny?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Janos
Posty:3
Rejestracja:04 sie 2011, 16:02

04 sie 2011, 16:03

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zainwestowaniem w magazyny i hale produkcyjne. Co o tym myślicie?
Romek
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:05 sie 2011, 10:38

05 sie 2011, 10:43

Witam!
Według ostatniego raportu przygotowanego przez Firmę Jartom, zajmującą się od kilkunastu lat pośrednictwem w sprzedaży/wynajmie powierzchni magazynowych wynika, że rynek będzie się coraz bardziej zapełniał. Czynsz systematycznie wzrasta a wolnych powierzchni magazynowych jest coraz mniej.
Pozdrawiam
Kama82
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:05 sie 2011, 14:36

05 sie 2011, 14:57

Romek pisze:Witam!
Według ostatniego raportu przygotowanego przez Firmę Jartom, zajmującą się od kilkunastu lat pośrednictwem w sprzedaży/wynajmie powierzchni magazynowych wynika, że rynek będzie się coraz bardziej zapełniał. Czynsz systematycznie wzrasta a wolnych powierzchni magazynowych jest coraz mniej.
Pozdrawiam
Reklama? Nieee, jestem przewrażliwiona :) Romek napisz coś więcej na temat tego, ile zamierzasz zainwestować, czy miałeś już z tym styczność i ewentualnie jakie masz oczekiwania. Chcesz inwestować w gotowe hale i magazyny, czy też zacząć takie stawiać?
Romek
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:05 sie 2011, 10:38

27 sie 2011, 12:37

Ja? Chyba Ci się kama nicki pomyliły. Ja problemów tego typu nie mam, od lat siedzę w biznesie i pewnie wiem na ten temat więcej niż Ty... :-)
nagano
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:02 wrz 2011, 14:33

22 gru 2011, 13:37

Fajnie byłoby Janos jakbyś więcej opisał na ten temat i do czego to Ci potrzebne. Wtedy moglibyśmy wyrazić swoje zdanie :)
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

13 wrz 2017, 13:45

Ta na razie inwestycja w magazyny się opłaca. Ale jestem pewny, że chla moment nie będzie wolnych powierzchni aby zbudować własny magazyn. Dlatego teraz jest okazja aby to zrobić. A jak nie to oczywiście magazyn można od kogoś odkupić lub wynająć. Co do wynajęcia to wszystko na ten temat jest ujęte na http://www.info-news.pl/szukasz-magazynu-do-wynajecia/ . Jak się teraz nie wybuduje własnego magazynu to i tak się będzie skazanym na wynajem, bo też i mało kto chyba chce sprzedawać. Noi chyba, że z bankrutuje i już mu magazyn nie jest potrzebny
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

20 wrz 2017, 21:56

osobiście uważam że to dobra inwestycja i co więcej znam ludzi którzy właśnie tak zarabiają na życie. Wbrew pozorom jest teraz na to naprawdę spory popyt. U mnie w mieście tworzą się strefy ekonomiczne i mało który zakład ma magazyn u siebie, raczej wszyscy wynajmują. Jak planujecie taki biznes, mogę Wam zostawić namiary na firmę która wyposaża magazyny Nedcon, wiecie oferują regały, systemy przenoszenia itd.
gatsby77
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:13 cze 2017, 06:34

23 wrz 2017, 22:19

Jak już zdecydujecie się na taką inwestycje to polecam wam zaintersować się odpowiednim oprogramowaniem do magazynów. Bez tego praktycznie nie ma szans skutecznie zarządzać takim miejscem. A rozwiązania od nav24 będą do tego idealnym wyjściem. Proponują oni świetny produkt Microsoft Dynamic Nav
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

20 paź 2017, 21:08

Moim zdaniem to dobry pomysł na inwestycję ale poza samym zakupem lub budową hali trzeba też zadbać o odpowiednie wyposażenie jeśli chodzi o regały. Ten producent regałów magazynowych ma szeroką i rozbudowaną ofertę, przystępne ceny i dobrą opinię w branży. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich usług ?
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

24 paź 2017, 09:45

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł , trzeba znaleźć dobra firmę , zajmującą się sprzedażą hal magazynowych . Mogę Ci pomóc bo mój wujek ma taka od której kupił http://www.ewenta.pl/sprzedaz/ , ja muszę od nich odkupic taki namiot wielki bo też mi jest potrzebny. A swoja droga firma ma ciekawe oferty, Polecam.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl