Znacie jakieś sposoby na bezsenność?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
hagaku22
Posty:1
Rejestracja:16 cze 2017, 11:56

16 cze 2017, 11:57

Higiena snu - postaraj się kłaść i wstawać o stałych porach, przed snem zrezygnować z komputera, telefonu - światło z ekranów nie sprzyja zasypianiu, wywietrz pomieszczenie przed zaśnięciem, zjedz coś przed snem - tak wiem, mówią, że nie je się przed snem, ale jeśli jestem głodna, to nie zasnę, ruszać się więcej w ciągu dnia, zasypiać przy muzyce/ białym dźwięku (to są te wszystkie szumy, dźwięki suszarki, burzy, deszczu, jazdy samochodem), nie leż na siłę w łóżku, jeśli nie możesz zasnąć - poczytaj książkę, czy coś, aż poczujesz, że robisz się senna/y i połóż się z powrotem.
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

02 lis 2017, 22:52

Według mnie warto wziąć jakieś skuteczne leki nasenne. Ja sobie takie zakupiłam w internetowej aptece https://eapteka.pl/kategorie/stres-i-us ... ty-nasenne . Dzięki tym suplementom diety i melissie śpię wkońcu spokojnie i się wysypiam.
AniaBe
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:03 lis 2017, 09:48

03 lis 2017, 09:57

Ostatnio czytałam tu że dobrym sposobem na lepszy sen jest wypicie rumianku na dobranoc. Często na poradach.mobi znajduje fajne rozwiązania moich problemów. Stosuję i działa. Polecam też pobrać sobie aplikację na telefon, która ogranicza niebieskie światło przed snem i łatwiej potem zasnąć :D Ja pobrałam ze sklepu play i jest super!
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

25 kwie 2018, 17:12

Ja ostatnio nie mogłam spać ze stresu i przemęczenia, mordowałam się bardzo. Zrobiłam sobie kilka dni wolnego w pracy i kupiłam biovital tonik, wiele dobrego słyszałam na jego temat, właśnie że pomaga ukoić nerwy i wzmocnić zmęczony organizm. Już po tygodniu poczułam się lepiej, w każdym razie znowu śpię normalnie. A regularny, 8-godzinny sen świetnie regeneruje organizm.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

26 kwie 2018, 11:01

Żeby znaleźć dobry sposób na bezsenność pewnie najpierw trzeba byłoby zdiagnozować co ją powoduje
iowaa
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:16 lis 2017, 10:46

26 kwie 2018, 12:18

pomysłowa pisze:Żeby znaleźć dobry sposób na bezsenność pewnie najpierw trzeba byłoby zdiagnozować co ją powoduje
Dokładnie. Są przeróżne przyczyny bezsenności. Ważną rzeczą chociażby jest to, co jemy i pijemy w przeciągu dnia
kajola
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:21 sty 2018, 20:18

25 lip 2018, 19:52

Zależy ile trwa bezsenność i czym jest spowodowana? Jeśli są to jakieś zmiany w życiu czy stresujące sytuacje to zazwyczaj wystarczy wziąć ziołową tabletkę na noc i pić dużo wody w ciągu dnia. Jeśli bezsenność trwa dłużej warto skonsultować się z lekarzem i zapytać chociażby o biorezonans, któy pozwoli wykluczyć występowanie pasożytów w organiźmie. Można na ten temat poczytać na: http://biorezonans-wilanow.pl/pasozyty/
Luna78
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:05 cze 2018, 10:22

27 lut 2019, 18:27

Ja miałam spore problemy w pracy i w domu nie mogłam spać bo cały czas byłam zestresowana. Znajomy poczęstował mnie niedawno napojem zwanym Kava Kava i pierwszy raz od dłuższego czasu przespałam noc. Wczytałam się w temat Kavy i jestem pod wrażeniem właściwości tego trunku. Teraz zamówiłam sobie porcję oryginalnej na stronce www.kavasklep.com i nie mogę doczekać dostawy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl