W co inwestować?

Nie chcesz trzymać pieniędzy na lokacie? Planujesz zainwestować w fundusz? Tutaj dowiesz się, w jaki fundusz najlepiej zainwestować.

Moderator: mkamil

Grvert
Użytkownik

02 lis 2017, 12:48

Jeżeli chodzi o fundusze to dobrze będzie jeżeli zapoznasz się ze stroną http://www.uslugi-24h.pl/ Okazuje się bowiem, że fundusze inwestycyjne to w obecnej dobie nader popularny sposób na pomnożenie naszego kapitału. Gros osób korzysta z takiej formy zarabiania, ale jest też i cała rzesza tych, którzy może nawet mogliby w jakieś fundusze inwestycyjne wejść, ale nie bardzo wiedzą jak. W takich okolicznościach najlepiej więc zasięgnąć fachowej porady na ten temat i wówczas będzie można podjąć ewentualne decyzje, inwestując określone środki. Trzeba zauważyć, że tak naprawdę mamy z czego wybierać, bo znajdziemy sporo propozycji w tym zakresie.
KamilSz
Użytkownik

14 sie 2018, 12:12

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest inwestycja w nieruchomości. Można z tego uzyskać duży zwrot w skali roku, no i jest to jedna z bezpieczniejszych form inwestowania. Ja sam myślę, czy nie zainwestować w Hiszpanii https://tripinvest.pl/sprzedaz/hiszpania/nieruchomosci, bo trafiłem na ich stronę i wydaje mi się to dość ciekawym i przy okazji dochodowym pomysłem na inwestycje.
Przemek
Użytkownik

05 paź 2018, 01:42

Ja osobiście inwestuję w MŚP,
ryzyko takie na jakie sobie pozwolimy,
duża kontrola,
sami sobie dobieramy wspólników, branże itd.
czesiadudek
Użytkownik

29 sty 2019, 15:13

Nie inwestuj w blockchain bo to ściema
zamber
Użytkownik

28 lut 2019, 22:48

My z żoną postanowiliśmy zainwestować nasze oszczędności w mieszkanie. Kupiliśmy apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Z racji, że jest to typowo turystyczna miejscowość położona nad morzem, to przybywa tu w sezonie mnóstwo turystów. dzięki temu możemy nieźle zarobić na wynajmie tego mieszkania. Z resztą tak naprawdę to juz zarabiamy. generalnie wydaje mi się, że inwestycje w nieruchomości są jednymi z pewniejszych :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie