Windykacja należności online - ktoś z was korzysta?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

bajk
Użytkownik
Posty:131
Rejestracja:12 sie 2015, 08:06

27 sty 2016, 15:36

Jestem ciekawa czy ktoś z was korzysta z takich rozwiązań.
Czytałam w paru miejscach na czym taka windykacja należności mniej więcej polega. Na przykład na vindicat.pl jest sporo napisane na ten temat.
Można sobie zresztą zajrzeć na ich stronkę tutaj: http://vindicat.pl/
W teorii to wszystko naprawdę ciekawie wygląda, jednak nie jestem pewna czego dokładniej się spodziewać tak w praktyce, Byłoby fajnie, gdyby ktoś się wypowiedział.
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

28 sty 2016, 15:46

Ja nigdy nie miałam takiej konieczności. Dobrze jednak, że są firmy, które to oferują.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

08 maja 2018, 09:00

Jeżeli chodzi o windykację należności to ja zdecydowałem się na usługi firmy https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ Faktoring to obecnie najszybciej rozwijająca się, najbardziej elastyczna i coraz bardziej pożądana usługa finansowa. Polega na nabyciu przez Faktora wierzytelności, ich finansowania oraz na zarządzaniu nimi. W efekcie oznacza to, że Faktorant, czyli dostawca otrzymuje zapłatę bezpośrednio po zrealizowaniu sprzedaży i przesłaniu do Faktora kopii faktur wraz z dokumentami potwierdzających odbiór towaru. Na początku Faktorant otrzymuje zaliczkę, jej wysokość uzależniona jest od warunków umowy faktoringowej i może wynieść 90% kwoty faktury brutto, a pozostałą część - fundusz gwarancyjny w momencie, kiedy odbiorca ureguluje płatność na rachunek bankowy Faktora. W przypadku opóźnień z zapłatą przez odbiorcę Faktorant może liczyć na wsparcie ze strony Faktora, który w jego imieniu upomni się o płatność. Faktoring oferowany jest w obrocie krajowym i zagranicznym, z przejęciem i bez przejęcia ryzyka niewypłacalności odbiorcy.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

19 maja 2018, 21:22

Nie wiem, czy zdecydowałabym się w firmie na taką windykację on-line... nie wydaje się Wam to ryzykowne? Moim zdaniem lepiej skorzystać z pomocy jakieś kancelarii prawnej, na przykład https://kancelaria-kopko.pl/ zajmuje się obsługa prawną firm, w tym również windykacją należności. Prawnicy oprócz tego, że w odpowiedni sposób przygotują pisma, to jeszcze będą prowadzili negocjacje z dłużnikami w odpowiedni sposób - tak, aby było to dla nas jak najkorzystniejsze.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

15 lut 2019, 19:09

Nigdy nie korzystałem z takich wynalazków, ale wiem o wielu firmach, które świadczą po prostu solidne usługi z zakresu windykacji i jedną z takich firm jest np. MK Finanse. Solidni się wydają, na pewno mają sporo doświadczenia w wielu sprawach, więc chyba warto skorzystać. Pozdrawiam.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

22 lut 2019, 19:00

Ja miałem szczęście skontaktować się z firmą mk finanse i oni za mnie odrobili całą czarną robotę, tzn. odzyskali pieniądze i użerali się z moimi dłużnikami. Niestety nie każdy ma takie szczęście i możliwości...
Awatar użytkownika
Darko
Posty:8
Rejestracja:03 lut 2019, 11:24

10 mar 2019, 19:39

Ja już mam sprawdzoną firmę od windykacji - kancelarię Ultimatum i już wiem, że gdzie indziej nie pójdę bo oni są skuteczni. Nie ma co, jak chcesz odzyskać jakieś pieniądze to tylko oni są sprawdzeni
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

29 maja 2021, 07:18

To najwygodniejszy sposób odzyskiwania długów, nie musisz się ruszać z domu, dlatego warto. Tylko podstawą jest wybranie doświadczonej firmy, dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej skutecnzośći to sprawdź: windykacja-online.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl