biurwar

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
wspólna
Posty:2
Rejestracja:08 sie 2011, 13:46

08 sie 2011, 13:59

Co myślicie o zakupie biurwaru do firmy? Wy z tego korzystacie? Ja uważam, że to fajny pomysł, ale nie wiem na ile to jest praktyczne i przydatne
Marcin
Site Admin
Posty:107
Rejestracja:30 sty 2007, 18:46
Lokalizacja:Kraków

08 sie 2011, 18:29

Uważam, że biurwar jest dobrym rozwiązaniem dla biura gdzie pracuje tylko jedna osoba ponieważ czasem w kalendarzu zapisuje się jakieś poufne notatki czy informacje.
Ja preferuję mały kalendarz kieszonkowy lub kalendarz książkowy formatu A5.
Roro
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:17 sie 2011, 18:20

17 sie 2011, 18:32

Ja myślę, że to bardzo fajne rozwiązanie. Jeśli zastanawiasz się jaka firma jest dobra i tania, to polecam caffeprint. U mnie w pracy szef zdecydował się na biurwar tej firmy http://caffeprint.eu/produkt/113-biurwa ... x-420mm%29 :) Biurwar jest na tyle wygodny i przydatny, że odbierając telefon służbowy masz od razu na czym notować. Aczkolwiek należy zapamiętać słowa Marcina i nie pisać na biurwarze za dużo informacji ;)
inicjator12
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:21 cze 2013, 13:21

26 cze 2013, 11:00

Najlepszą firmą jaką znam zajmującą się produkcją kalendarzy jest firma Basco. Firma sprzedaje kalendarze reklamowe z indywidualnym nadrukiem klienta, do wyboru są różne rodzaje kalendarzy, od najmniejszych listkowych, aż do kalendarze trójdzielne Basco. Zamawiając kalendarze w połowie roku, można otrzymać rabaty oraz gratisy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl