Niepełnosprawni

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

23 lis 2017, 14:48

Dobrym rozwiązaniem dla osób niepełnosprawnych jest platforma schodowa. Warto taką zamontować u siebie domu, żeby ułatwić osobie niepełnosprawnej poruszanie się po schodach. Tutaj wyjaśniono działanie takiej platformy www.pokonaj-bariery.pl/platformy-schodowe/ To duża pomoc dla osób niepełnosprawnych.
NIkoo
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:22 lis 2016, 09:58

13 mar 2018, 12:42

Jeśli szukasz wartościowych informacji dotyczących niepełnosprawnych to sprawdź portal Rampa www.rampa.net.pl/. Na stronie znajdują się takie działy jak forum oraz blog więc jest co czytać :D
Perfect
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:27 mar 2018, 13:45

27 mar 2018, 17:46

Myslę, ze tutaj celestyn.pl/dzialalnosc/statut/ znajdziesz sporo informacji na temat dobrego ośrodka dla niepełnosprawnych. Jeżeli ktoś ma tam taką dobrą opiekne to na pewno czuje się szczęśliwy.
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

13 sie 2018, 19:17

Mojej mamy brat jakiś czas temu miał wypadek, przez co uszkodził sobie kręgosłup. Każdy z nas to naprawdę przeżył... Moja mama chciałaby jakoś pomóc swojemu bratu i jego żonie przejść przez ten najgorszy etap. Dlatego zastanawiamy się na zakupem sprzętu rehablitacyjnego i taki elementów chociażby jak ten stołek www.orteo.pl/likwidacja-barier/stoleczek-rehabilitacyjny-prysznicowy-tp-3 . Czy wiecie może coś na temat tego sklepu - Orteo? Jakiej jakości mają produkty? Warto tam dokonać zakupu?
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

14 sie 2018, 12:34

Według mnie powinnaś zamieścić kilka dodatkowych informacji na temat osoby niepełnosprawnej dla której szukasz ośrodka. Myślę, że jeżeli stopień zaawansowania niepełnosprawności, nie wyklucza takiej osoby z codziennego życia, to może będzie ona chciała dodatkowo rozwinąć swoje umiejętności. Często zdarza się, że osoby niepełnosprawne ze względu na swoje dolegliwości, zamykają się przed kontaktem z ludźmi, a przez to zanika ich naturalna zdolność interpersonalna. Warto w takim wypadku zapewnić im odpowiednie wsparcie, jak np. dając jej możliwość udziału w szkoleniu www.osrodekintra.pl/portfolio-view/trening-interpersonalny/ Dzięki szerokiej kadrze specjalistów, a także dobrze opracowany program szkolenia, to tylko niektóre z zalet jakie posiada w/w ośrodek Intra. Ja osobiście korzystam z ich usług w trochę innym celu, gdyż aktualnie przechodzę szkolenie dla trenerów. Przejrzyj ich ofertę, bo być może pomoże osobie niepełnosprawnej nabrać większej pewności siebie, a przede wszystkim stanie się miła i otwarta dla ludzi.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

24 wrz 2018, 23:28

Czasami zakup odpowiedniego sprzetu może znacznie ułatwić leczenie, bądź codzienne funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym. Dlatego my zdecydowaliśmy się na zakup łóżka rehabilitacyjnego z oferty www.aero-med.pl/ . Z jego pomocą nasz tata powoli, lecz wraca do zdrowia po ciężkim wypadku.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

19 mar 2019, 18:25

Podejrzewam, że w Waszym domu znajduje się winda dla osoby niepełnosprawnej. Dosyć często ulegają one awariom, nie możecie pozwolić na sytuację w której się zepsuje i pozostanie bez żadnej reakcji. Paw-Lift http://pawlift-serwis-dzwigow.pl/ zajmują się naprawą wind oraz dźwigów, może i Wam kiedyś pomogą?
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

27 mar 2019, 16:43

W naszym domu dysponujemy specjalistyczną windą osobową, dzięki której nasz niepełnosprawny syn jest w stanie dostać się na piętro. Niestety, winda nawaliła ostatnio i to w najgorszym momencie! Znajomy zalecił mi skorzystać z usług El Dźwig el-dzwigsc .pl z Warszawy - naprawa tej usterki nie stanowiła dla nich problemu!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl