Nowa inwestycja na Żeraniu

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Alicja.Alicja
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:11 sie 2011, 13:11

11 sie 2011, 13:22

Witam. Mam biuro na Pradze. Słyszałam o nowej inwestycji biurowej tworzonej na Żeraniu. Planuję przenieść tam swoje biuro. Ktoś słyszał o tej inwestycji ? Dodatkowo powstaje inwestycja drogowa, dzięki której będzie lepszy dojazd do tego miejsca. Bardzo interesują mnie eleganckie biura i jestem ciekawa czy ktoś z Was już coś wie na ten temat i jak zapatrujecie się na mój pomysł ?
misiaczek14121
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:12 sie 2011, 21:16

13 sie 2011, 13:37

Znalazłam stronę o tej inwestycji I moim zdaniem wszystko wygląda bardzo obiecująco. Jeśli uważasz, że to pomoże lub poprawi jakość Twojemu biurze to jak najbardziej jestem za.
murarz
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:16 sie 2011, 23:50

16 sie 2011, 23:53

Tak na Żeraniu zaczyna się robić atrakcyjnie, jak tą trasę zrobią to naprawdę będzie nieźle. A od ilu metrów wynajmują?
inweston
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:17 sie 2011, 14:52

17 sie 2011, 14:55

Z tego, co sprawdzałem to od 80 mkw, więc oferta wydaje mi się, że jest atrakcyjna. Sam zastanawiam się nad przeniesieniem biura i wydaje mi się, że tego typu biurowiec jest jednym z lepszych tworzonych w Warszawie i okolicach.
dariiiusz
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:21 sie 2011, 18:55

21 sie 2011, 18:59

80 mkw to niewielka powierzchnia idealnie nadająca się dla małej firmy. Dobrze, że w Business Parku na Marywilskiej znajdziemy również mniejsze powierzchnie biurowe i nie dyskryminuje się mniejszych firm, które również zasługują na podobne udogodnienia jakie posiadają w biurowcach duże korporacje.
Kawosz
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:24 wrz 2011, 20:02

24 wrz 2011, 20:04

Zgadza się Dariusz taka powierzchnia w zupełności wystarczy. Kurde ale podoba mi się ten Business Park. Widać, że stworzony został dla firm z prawdziwego zdarzenia. Bardzo dobrze, że posiada świetną infrastrukturę. To duża zaleta.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl