Kredyt hipoteczny?

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

milhels
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:13 kwie 2010, 14:24

15 kwie 2010, 22:00

Czy ktoś z Was posiada kredyt hipoteczny? Jeśli tak to w jakim banku? Jakie wrażenie na Was wywarł?
Może macie jakiś godny polecenia?
Awatar użytkownika
Janek
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:14 kwie 2010, 23:34

18 kwie 2010, 22:46

z doświadczenia wiem, że kredyt hipoteczny to tylko w walucie, w której zarabiasz. W porównaniu z kredytami gotówkowymi to bardzo dobra forma zadłużania się..
Awatar użytkownika
Fokus
Posty:4
Rejestracja:14 lis 2010, 08:20

14 lis 2010, 08:26

Kredyty walutowe cechuje niże oprocentowanie niż kredytów w złotówkach ale ryzyko zmian kursowych jest znaczne.
Awatar użytkownika
Luke85
Posty:2
Rejestracja:30 lis 2010, 14:09

01 gru 2010, 18:25

Czy doszły was może słuchy o portalu eBroker? Bo słyszałem, że można sobie tutaj porównywać kredyty i wybrać ten, który jest najbardziej korzystny.
Awatar użytkownika
basia555
Posty:2
Rejestracja:09 kwie 2011, 21:55

09 kwie 2011, 22:01

przy braniu kredytu polecam aukcje-
Otwierając swoją aukcję podajesz informacje na temat poszukiwanego produktu finansowego (np. kredytu hipotecznego). Twoja aukcja jest zaproszeniem, które kierujesz do banków: szukam kredytu – czekam na oferty. Na podstawie określonych przez Ciebie parametrów (kwota kredytu, ilość rat, itp.), banki uczestniczące w serwisie będą składały Ci swoje propozycje.

W aukcjach uczestniczą największe banki w Polsce.
Awatar użytkownika
tomeko
Posty:1
Rejestracja:17 maja 2011, 10:27

17 maja 2011, 10:29

Najrozsądniej jest samemu pochodzić po bankach i sprawdzić jakie mają oferty. Jak nie macie jednak na to czasu lub ochoty nie głupim rozwiązaniem będzie kontakt z dobrym doradcą kredytowym. Ja swój kredyt załatwiałem za pośrednictwem doradców z portalu https://kredytyzagranica.pl/ muszę powiedzieć, że wszystko poszło w jak najlepszym porządku. Pozdrawiam i życzę powodzenia!!
Awatar użytkownika
megi12
Posty:2
Rejestracja:02 cze 2011, 23:32

02 cze 2011, 23:40

Kredyt mieszkaniowy Expander
•bezpłatne porównanie ofert z 24 banków
•dowolny czas spłaty kredytu, nawet do 50 lat
•kredyty hipoteczne z niską ratą
•kredytowanie nawet do 110% wartości inwestycji

Skorzystaj z pomocy doradców Expandera i porównaj kredyty mieszkaniowe z aż 24 banków. Dzięki temu z pewnością wybierzesz najtańszy kredyt, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Korzystając z bezpłatnych usług doradcy szybko i bez problemu załatwisz wszystkie niezbędne formalności potrzebne do uzyskania najlepszego kredytu mieszkaniowego.
http://m_finanse.systempartnerski.pl/expander/kredyt_mieszkaniowy.html
kahuna
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:13 sie 2011, 21:51

24 sie 2011, 09:59

ObrazekKsiążka w maksymalnie przejrzystej formie podaje sposób na uzyskiwanie dodatkowego dochodu w inwestycje walutowe. Sprawdziłem sposób w koncie demo i rzeczywiście działa - mój zwrot z inwestycji to 2% za 1 miesiąc. Brakuje mi w książce trochę bardziej dokładnej informacji na temat ryzyka i bezpieczeństwa takich operacji, ale autor przedstawia swą strategię w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Jeszcze dotąd nie natrafiłem na książkę, która pokazywałaby tak przejrzyście sposób na zminimalizowanie swoich wydatków na kredyt czy też wprost na pomnażanie swoich pieniędzy. Posługując się tym e-bookiem można krok po kroku, bez zbędnych stresów, poznać mechanizm zarabiania na różnicy w oprocentowaniu różnych walut. A wcześniej można przećwiczyć to "na sucho". To niezwykle pomocne szczególnie początkującym. Znając jej treść - cena książki zwróci się z nawiązką. Książkę polecam wszystkim początkującym inwestorom.

Link: http://najtanszy-kredyt.pl
bobik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 mar 2013, 10:57

29 mar 2013, 11:02

budowałam dom i szukałam kredytu w jednym miejscu http://www.szukam-kredytu.com.pl/ Strona poleca najlepsze w kraju produkty bankowe i poza bankowe.
figarro
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:30 paź 2012, 21:50

29 mar 2013, 16:45

Ja mam w Deutsche Banku kredyty hipoteczne gdyby ktoś chciał zobaczyć warunki). Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń. W ogóle jestem zadowolony bo w bardzo korzystnej cenie udało mi się kupić mieszkanie, obecnie jest warto 15% więcej.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl