Jaka kawa żeby umilić sobie pracę?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

24 sie 2018, 11:37

Bardzo dużo ludzi nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez wypicia dobrej, aromatycznej kawy. Ja również uwielbiam pić kawę i tak jak tobie, umila mi ona czas podczas wykonywania swoich obowiązków. Mój szef również jest fanem kawy i co jakiś czas przywozi nam różne ciekawe marki. Jednak na samej kawie nie da się wytrzymać całego dnia w pracy. Dzisiaj nie wyobrażam sobie biura bez automatów ze zdrową żywnością i przekąskami. Automaty to maszyny niezwykle uniwersalne i proste w obsłudze dla klienta kupującego produkt. Świetnie potrafią zastąpić niewielki sklepik spożywczy albo niewielki bufet. Automaty, w których można robić zakupy, coraz częściej wypełnione są nie batonami czy słodzonymi napojami, ale produktami opartymi o naturalne składniki, takie, które w składzie nie mają cukru czy tłuszczu. Gdy dopada Cię w pracy głód, zamiast czekoladowego batonika czy słodkiej drożdżówki wybierz zdrową przekąskę. Pomoże Ci ona w walce z nadprogramowymi kilogramami i na dłużej zapewni uczucie sytości. Zadaniami zdrowej przekąski są zaspokojenie apetytu, nasycenie, ale także podtrzymanie tempa metabolizmu. Świetną ofertę na tego typu produkty można znaleźć na stronie sklepu internetowego z bakaliami - https://ebakalland.pl/vending.html Dodatkowym atutem takich produktów jest również to, że ich bogaty w witaminy i minerały skład, w bardzo skuteczny sposób poprawi twoją koncentrację i doda ci sporo energii.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

25 sie 2018, 13:56

Ja najbardziej lubię kawę z ekspresu, ze świeżo zmielonych ziaren, przygotowanej ze spienionym mlekiem. Ostatnio zamawialiśmy dla naszej firmy nowy, profesjonalny ekspres do kawy na https://www.swiatekspresow.pl/ i to była bardzo dobra inwestycja, bo kawa z niego jest naprawdę przepyszna, a pracownicy są bardzo zadowoleni :) Jeśli planowalibyście zakup takiego sprzętu, to polecam zajrzeć do tego sklepu, bo mają tam naprawdę duży wybór i niewysokie ceny :)
Awatar użytkownika
erlenb
Posty:4
Rejestracja:19 wrz 2018, 22:55

20 wrz 2018, 10:11

A próbowaliście zamienić kawę na yerba matę? Znajoma w pracy pije to od dłuższego czasu i zachwala, mówi, że zdrowsza od kawy i smaczniejsza. Dała mi skosztować i smak ciekawy, ale nie mam jeszcze zdania o niej :)
Awatar użytkownika
moninunia
Posty:2
Rejestracja:25 paź 2018, 09:05

25 paź 2018, 09:15

Z tą kawą, co piszesz, nie miałam styczności, ale kawę uwielbiam. Jeśli nie piłeś to spróbuj cold brew http://www.sklepkawa.pl/pl/c/Cold-Brew/347. Jest to całkiem inna kawa od tych spotykanych zazwyczaj w sklepach. Mi bardzo posmakowała, ale lubię eksperymenty kawowe i ogólnie smakują mi orzeźwiające napoje.
Awatar użytkownika
Elwira3
Posty:3
Rejestracja:19 cze 2018, 11:36

16 kwie 2019, 14:58

Dla mnie najlepsza na umilenie pracy i rozluźnienie jest kava kava. Rewelacyjnie odpręża, zresztą świetnie też działa na skołatane całym dniem nerwy i lepszy sen. Ja korzystam z zaufanego źródła, kavasklep.comsprawdzone wiele razy.
Awatar użytkownika
Sisi
Posty:7
Rejestracja:09 lip 2019, 07:45

09 lip 2019, 07:55

Bardzo lubię aromat parzonej kawy,ale kawy jako takiej nie piję, zdecydowanie bardziej wolę czarną herbatę.
altca
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:28 maja 2018, 21:28

15 sie 2020, 14:33

Kawa arabica z ekspresu, smak najlepszy, ale czy jakoś szczególnie pobudza, to nie wiem, na mnie nie działa. Piję bo lubię, ale jeśli brakuje mi energii to sięgam po tigera, bo wiem, że zadziała u mnie skuteczniej niż kawa.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl