Dotacje z UE

Skąd pozyskać, jak napisać biznesplan itd

Moderator: mkamil

Grvert
Użytkownik

12 lip 2017, 10:47

Dofinansowania z Unii Europejskiej są bardzo zróżnicowaną formą pomocy finansowej, zarówno ze względu na potencjalnych beneficjentów, jak i cel, na jaki zostaną wykorzystane. Według mnie Unijna dotacja, to pewne pieniądze, ale trudne do zdobycia. Na szczęście na naszym rynku działają firmy specjalizujące się w pomocy przy staraniu się o dotacje.
Proces pozyskania dofinansowania z funduszy UE jest wieloetapowy. Doradztwo w pozyskiwaniu funduszy unijnych wymaga odpowiedniej wiedzy ekonomicznej, rozumienia celów biznesowych klienta, a równocześnie znajomości mechanizmów aplikowania o dotacje UE i doświadczenia w tym zakresie. Doradcy Crido Taxand posiadają wszystkie te umiejętności, dzięki czemu mogą wspierać zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw od momentu przygotowania analizy kwalifikowalności projektu poprzez przygotowanie wniosku aż po rozliczenie dotacji.
Awatar użytkownika
bonafides

27 gru 2018, 16:57

Fundusze unijne skierowane są zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Obfitość unijnych programów operacyjnych, skomplikowane procedury ubiegania się o dotacje oraz szeroki zakres dokumentacji niezbędnej do opracowania zazwyczaj wymaga pomocy wyspecjalizowanego doradcy.

Warto wybrać firmę consultingową, którą cechuje doświadczenie, rzetelność i skuteczność.
Awatar użytkownika
clannad

26 lut 2019, 10:39

W UP nie wiem przypdkiem czy też nie pomagają w tych dotacjach
Awatar użytkownika
angelika

05 maja 2019, 11:32

Nie jestem pewna czy we wszystkich, ale pomagają z dotacjami unijnymi na pewno. Warto się przejść i podpytać.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie