Zainwestuj w nieruchomości na Teneryfie

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator:mkamil

2011kenobi
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:30 sie 2011, 17:00

30 sie 2011, 17:07

Witam wszystkich forowiczów
Teneryfa jest jednym z ważniejszych ośrodków turystycznych świata. Turystyka wytwarza około 60% PKB tej wyspy. W 2005 roku na Wyspy Kanaryjskie przybyło 9 276 963 turystów, z czego około 1/3 (3 442 787) przybyło na Teneryfę. Według sprawozdania Kanaryjskiego Centrum Statystycznego (ISTAC) najwięcej turystów pochodziło z Wielkiej Brytanii – 1 600 000. Na drugim miejscu są turyści z Niemiec, później Belgii, Holandii, Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Włoch, Francji, Austrii, Irlandii i Szwajcarii. Teneryfa należy do tych nielicznych ośrodków turystycznych świata, w których sezon trwa cały rok.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania związane z tą wspaniałą Wyspą Szczęśliwą.
jungtupi
Użytkownik
Posty:37
Rejestracja:19 wrz 2012, 12:02

19 wrz 2012, 12:17

a jesli jeszcze nie jestes pewien czy zainwestowac sprawdz poradnik o inwestowaniu :

jak inwestować w akcje
luka
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:09 lip 2018, 13:12

09 lip 2018, 14:08

Turystów tam nigdy nie brakuje, więc jest to naprawdę dobry pomysł moim zdaniem.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

22 lip 2018, 19:47

Ja bym się bal inwestować w nieruchomości za granicą, bo interesu cały czas trzeba pilnować. Co innego w Polsce i na miejscu. Sam zakupiłem nieruchomość pod wynajem wlaśnie w rejonie turystycznym. W miejscowości Rowy kupiłem apartament Lubicz, ktory ma świetną lokalizację i znajduje się niedaleko morza. To była udana inwestycja.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl