Medycyna estetyczna zabiegi

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

21 mar 2019, 16:22

Nie dziwię się jej, sama też chodzę na takie zabiegi do kliniki Artederm w Józefowie. Najbardziej doceniłam zabiegi icoon laser na cellulit bo dzięki nim się go pozbyłam zupełnie i needle shaping który odmłodził mi twarz, każdej z Was polecam!
Luna78
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:05 cze 2018, 10:22

15 maja 2019, 12:30

Takie zabiegi to w dzisiejszych czasach norma. Są dostępne dla każdego i naprawdę można w szybki i bardzo skuteczny sposób poprawić cobie urodę. Ja chodzę do kliniki https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/ w Gdańsku bo cenię sobie ich profesjonalizm i czuje się tam bezpiecznie. Wykonywałam kilka rożnych zabiegów i zawsze z dobrym efektem.
anako
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 wrz 2018, 22:46

31 maja 2019, 22:52

Ja coraz bardziej skłaniam się do czegoś poważniejszego, mam na myśli zabieg powiększenia powiększenia piersi (implantacji). Nie nie, nie chodzi mi o biust wielkości Pameli Anderson tylko żeby w ogóle były jako takie. O dr Żukowskiej z Łodzi słyszałam dużo dobrego. Klienci są zadowoleni po zabiegach i niej, a to najważniejsze przecież.
teresao
Użytkownik
Posty:88
Rejestracja:12 paź 2017, 20:57

28 lip 2019, 21:00

Aż tak bym nie ryzykowała, ale dosyć często odwiedzam Magiczną Klinikę - jedno z lepszych miejsc jeśli chodzi o medycynę estetyczną, fajni lekarze, super zabiegi, jakość, sprzęt i wogóle obsługa. Zerknij na https://www.magicznaklinika.pl/ na ich zabiegi i ceny - często promocyjne
Awatar użytkownika
Sisi
Posty:7
Rejestracja:09 lip 2019, 07:45

30 wrz 2019, 11:29

Jeśli zabieg wykonywany jest w dobrym gabinecie i dobrym sprzętem to nie ma się czego obawiać, ale warto na to zwrócić uwagę.
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

05 lut 2020, 00:44

Zabiegi tego typu wykonujemy dzięki specjalistycznym produktom w które to wyposazyli nas https://sklep-estetyczny.pl/ . To był w pełni udany wybór, gdyż to one zadecydowały o jakości naszych usług, jak i gabinetu!
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

05 lut 2020, 10:38

anako ja też zdecydowałam się na operację plastyczną związaną z powiększaniem piersi, jestem zachwycona naturalnym efektem :) obyło się bez powikłań, rekonwalescencja tez przebiegła pomyślnie :) to co mogę Ci doradzić to implanty Mentor - są bezkonkurencyjne :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

06 lut 2020, 12:18

takie zabiegi operacyjne są coraz bardziej popularne, wcale mnie to nie dziwi bo są mega bezpieczne. wiadomo, ze sam wybór implantów ma wielkie znaczenie bo są dostępne te lepszej i gorszej jakości. Ja też jestem zdania, ze Mentory spełniają wszystkie standardy, dają naturalny efekt i zero powikłań - jednym słowem - najlepsze!
marcowa8
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:19 lip 2018, 22:11

04 mar 2020, 10:53

widzę, ze tworzy nam się tu mini fan club mentorów ( też je mam ). Zanim się na nie zdecydowałam przejrzałam dziesiątki jak nie setki stron w sieci, śledziłam tematyczne grupy na facebooku i tam wszystkie dziewczyny jednym głosem radziły wybór własnie mentorów. zdecydowałam się i teraz sama je polecam :)
Awatar użytkownika
rybka367
Posty:18
Rejestracja:31 mar 2020, 12:53

15 maja 2020, 23:02

Nasz gabinet realizuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystujemy do tego produkty i sprzęty to medycyny estetycznej, jakie oferują sklep-estetyczny .pl/ . Jest to jakość, która umozliwia nam wykonywanie urozmaiconych zabiegów - mi to pasuje, odpowiada!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl