Odbiór mieszkania

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
greece6
Posty:2
Rejestracja:23 maja 2019, 14:32

23 maja 2019, 14:38

Kupiłem kawalerkę Jasień – Fotoplastykon. Deweloper to Polnord. Inwestycja w trakcie na razie, wiem że do odbioru trochę czasu ale chce temat rozeznać. Jak szukaliście fachowców, do odbioru mieszkania? Chcę żeby ktoś mi wszystko dobrze posprawdzał przy odbiorze a nie że potem jakieś usterki wyjdą dopiero.
Franek
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:14 lis 2017, 09:04

23 maja 2019, 14:42

Ja do odbioru brałem znajomego majstra co potem mi wykończeniówkę robił. Ale w sumie tak się udało że nie miał nić większego do zarzucenia… o dziwo!
Awatar użytkownika
Acotywiesz
Posty:5
Rejestracja:23 maja 2019, 15:22

23 maja 2019, 15:29

Polnord mówisz? :D to znajome klimaty. Odbierałem od nich kawalerkę w Wawie – Brzozowy Zakątek. Fachura do odbioru był szwagier budowlaniec wiec znał się na rzeczy. Przy odbiorze do protokołu wpisaliśmy wszystkie usterki co znalazł, ale na szczęście nie były jakieś drastyczne. Szybę w oknie balkonowym wymienili, a z domofonem do końca stycznia maja temat zamknąć. Mam nadzieje że u cb tez nic poważnego nie znajdą. Najlepiej po znajomych dopytaj żeby ten fachowiec jakiś sprawdzony był żebyś się później z usterkami nie bujał bo ci przy odbiorze nic nie znalazł…
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl