Warszawa Mieszkanie

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Acotywiesz
Posty:5
Rejestracja:23 maja 2019, 15:22

23 maja 2019, 15:39

Hej, czy o takiej Inwestycji jak Wilania słyszeliście coś? Poszukuje opinii bo się zastanawiam naj zakupem kawalerki właśnie tam. Albo developer Polnord wam cos mówi?
Awatar użytkownika
Ezra
Posty:8
Rejestracja:21 wrz 2018, 08:31

23 maja 2019, 16:10

Cześć, my w tamtym roku odbieraliśmy od Polnordu mieszkanie – Brzozowy Zakątek. Ogólnie mieszkanie bez większych usterek, jakieś drobne dwie sprawy zgłaszaliśmy. Sam Polnord w miarę OK, Kilka razy się zdarzyło że ciężko się do nich było dodzwonić a tak to kontakt w miarę przyzwoity :D Mam nadzieję że pomogłem
Awatar użytkownika
Acotywiesz
Posty:5
Rejestracja:23 maja 2019, 15:22

23 maja 2019, 16:12

Ezra pisze:
> Cześć, my w tamtym roku odbieraliśmy od Polnordu mieszkanie – Brzozowy
> Zakątek. Ogólnie mieszkanie bez większych usterek, jakieś drobne dwie
> sprawy zgłaszaliśmy. Sam Polnord w miarę OK, Kilka razy się zdarzyło że
> ciężko się do nich było dodzwonić a tak to kontakt w miarę przyzwoity :D
> Mam nadzieję że pomogłem

Tak, dzięki za info :) a o samej inwestycji Wilania ktoś coś słyszał?
Awatar użytkownika
Agatki
Posty:8
Rejestracja:21 wrz 2018, 08:18

23 maja 2019, 18:04

hej, ja z rodzinką jestem właśnie na etapie poszukiwań i też nam ta Wilania wpadła w oko. Podpytywałam znajomych jak okolica itd. Ogólnie polecali bardzo lokalizację. Nie jest w centrum ale też spokojnie w 25 minut można się do miasta dostać. Ponoć jest tam też względnie bezpiecznie. Wiem też że szkoła i przedszkole niedaleko to dla nas to duży +!
Daj znać jak się czegoś dowiesz więcej :D
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

10 lis 2019, 22:34

Wprowadzenie się do Warszawy przyniosło także w moim życiu poznawanie nowych knajp, restauracji. Należy do nich Jajko http://jajko.co/ na Krakowskim Przedmieściu. To znakomity wybór dla fanów potraw tradycyjnych.
carbonara
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:24 sty 2020, 09:02

24 sty 2020, 11:01

Moim zdaniem teraz najlepiej szukać mieszkania na Pradze, to modna dzielnica, która się bardzo teraz rozwija i można tu kupić rewelacyjne mieszkania w nowoczesnej kamienicy Stalowa 27, są idealne pod wynajem bo wszędzie jest blisko
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

26 sty 2020, 11:38

Zgadzam się, też myślałem o zamieszkaniu w tej dzielnicy ale mam zbyt skromny budżet, wystarczyło na bardzo fajne mieszkanie, na bardzo atrakcyjnym osiedlu które tam Atal buduje
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl