rady dla osób urządzającyh ogród

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Trusting
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:02 mar 2018, 23:54

08 kwie 2019, 19:46

Każdy ma swoje priorytety :D U nas nawet jeszcze o przycietej trawie nie było mowy, a altana juz stała. Z budowy zostało nam sporo materiałów, więc mąż domówił z pakobud.com.pl troche palet, bel i desek i zbudował ze szwagrem altanę a ja z siorką zajęłysmy sie kontruowaniem mebli z palet
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

24 kwie 2019, 09:41

Dla mnie najważniejszym elementem w ogrodzie są rośliny. To przecież one tworzą ogród. Wszystko inne to tylko dodatek. Dlatego głównie skupiam się na tym, by rośliny które kupuje były wysokiej jakości i dobrze dobrane do warunków jakie panują w moim ogrodzie (niestety, nie mam zbyt żyznej ziemni, więc tym bardziej musze uważać na to jakie gatunki sadzę). Bardzo lubię kupować rośliny w sklepie http://futuregardens.pl, bo mają nie tylko te najbardziej znane odmiany ogrodowe, ale dużo unikatów, oryginalnych roślin rzadko spotykanych, czy to w ogrodach, czy to nawet w sklepach ogrodniczych. Dzięki temu mam wyjątkowy ogród, taki jak sobie wymarzyłam.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

11 maja 2019, 12:31

Piękny ogród to marzenie wielu osób ;) Mnie praca przy roślinach sprawia wiele przyjemności, jednak stworzenie wyjątkowego miejsca wymaga ogromnych nakładów pracy oraz wielu godzin spędzonych na ogrodowych obowiązkach. Urządzając swój ogród, szukam jakiś ciekawych pomysłów na internecie. Pomógł mi też artykuł na temat dobrych narzędzi przydatnych w ogrodzie oraz porad jak właściwie dbać o poszczególne rośliny https://www.interaktywna.pl/styl-zycia. Każdy ogrodnik ma swój własny sposób na piękny ogród, ale jednak moim zdaniem warto czerpać informację z różnych wskazówek innych ;)
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

06 cze 2019, 10:34

Zarówno drzewka, jak i krzewy warto brać z zaufanej szkółki. Tym sposobem będziecie mieć absolutną gwarancję, iż wyrosną one zdrowe i piękne a przy okazji nie będą na Was czekać niespodzianki. Dlatego za namową znajomego nawiązałem współpracę ze szkółką Waleczek www.drzewkawaleczek.pl , która dostarczyła mi zarówno drzewka jak i krzewy w najwyższej jakości!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl