Sieć sklepów internetowych

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

jarilitmanen
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:23 wrz 2011, 13:37

23 wrz 2011, 13:41

Witam,
mam pytanie co sądzicie o biznesie na zasadzie sieci sklepów internetowych które można by wypozycjonować i zarabiać na tym?
alinamaj666
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:26 wrz 2011, 14:14

26 wrz 2011, 14:33

Każdy biznes jest dobry jeśli będziesz lepszy od pozostałych osób z branży. Pomysł fajny o tyle że każdy chce mieć wejścia na stronę i według mnie to jest czynnik który może zaważyć na tym że pomysł się sprzeda. A jaka platforma cię interesuje? bo na rynku najczęściej występują platformy takie jak SOTE i ISTORE które współpracują z firmą z pozycjonerską firmą Eactive
Kama82
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:05 sie 2011, 14:36

26 wrz 2011, 15:00

jarilitmanen pisze:Witam,
mam pytanie co sądzicie o biznesie na zasadzie sieci sklepów internetowych które można by wypozycjonować i zarabiać na tym?
Pytanie tylko co masz zamiar poprzez te sklepy oferować?
ress
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:31 sie 2017, 09:02

26 lut 2018, 14:36

Odświeżam trochę temat. :P Jak dla mnie najlepiej nieustannie się rozwijać i poszukiwać nowych rozwiązań, które usprawnią całą naszą pracę. Jednym z nich, które udało mi się ostatnio znaleźć jest oprogramowanie dla sieci sklepów http://positiveretail.pl/poznaj-positive-retail/ więc serdecznie polecam. :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl