Księgowość - zająć się nią samodzielnie?

Raje podatkowe, kreatywna księgowość, najlepsze praktyki doradców podatkowych.

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

12 wrz 2018, 07:41

Księgowość bywa czasami tak skomplikowana, iż prowadzenie jej na własną rękę bywa zbyt trudne i niemożliwe. A prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego? Zupełnie bym się w tym nie połapał! Dlatego zadania tego typu wolę poświęcić prawdziwym i sprawdzonym specjalistom - postawiłem na biuro rachunkowe Abacus z Warszawy. Prowadzenie wcześniej wspomnianego ryczałtu wraz z dokonywaniem ewidencji przychodów, czy rocznym rozliczaniem działalności to dla nich pestka - przekonacie się z resztą o tym dokładnie tutaj adamus.net.pl
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

13 wrz 2018, 12:02

Myślę, że o takie sprawy jak własne finanse, czy też te które posiadasz w swojej firmie, warto dbać osobiście. Nikt tak dobrze nie zadba o nas, jak my sami. Oprócz takich spraw jak doglądanie i prowadzenie księgowości, polecam ci przemyśleć jeszcze kwestie związane z ubezpieczeniem firmy na wypadek roszczeń wystosowanych przez klientów. Warto pomyśleć o dobrej polisie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, dzięki której nie poniesiesz strat w razie przypadkowego wyrządzenia komuś szkody. Bardzo dobrą ofertę możesz znaleźć na stronie - uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-firm/ sam z niego korzystam i już nie raz uratowało ono moją firmę, a także jej finanse.
olo12
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:22 wrz 2018, 17:56

25 wrz 2018, 10:09

Raczej nie, nie polecam zajmować się tym samodzielnie. Miałem z tym już swoją przygodę i nie umiałem nad tym zapanować. Przeszukałem internet za najlepszym biurem rachunkowym i wpadłem na awperfecta.pl współpracowało i współpracuje mi się z nimi bardzo dobrze, także zachęcam do odwiedzenia strony.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

09 lis 2018, 10:42

ja też wychodzę z założenia, że w księgowości i podatkach nie ma miejsca na jakiekolwiek pomysłki dlatego dużo bezpieczniej jest korzystać z profesjonalnych usług doświadczonych księgowych. Jeśli chodzi o konkretną firmę to polecam biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek z Sosnowca ( mają też swoje biura w Gliwicach i Katowicach ). Rozbudowana oferta, korzystne ceny i wysoka jakość świadczonych usług.
Awatar użytkownika
Lulek
Posty:1
Rejestracja:06 kwie 2019, 10:05

06 kwie 2019, 21:21

Zdecydowanie samodzielnie :) Ja osobiście korzystam z wFirma i jestem bardzo zadowolony. Polecam
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

22 kwie 2019, 21:35

Nie, to bardzo zły pomysł! Księgowość jest trudnym tematem, który wymaga pełnego wsparcia ze strony profesjonalistów. Biuro rachunkowe Proste Podatki http://biurorachunkowelublin.pl/ od bardzo dawna wyręcza nas w tej kwestii, dzięki czemu udało nam się już uniknąć nieco kłopotów. Jakość, doświadczenie i profesjonalizm to ich cechy charakterystyczne!
Paulina.Lenska
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:29 kwie 2019, 13:33

29 kwie 2019, 14:50

Ja korzystam tylko ze sprawdzonej ksiegowej z polecenia - na takich interesach wychodzi się najlepiej.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

23 cze 2019, 22:50

Zdecydowanie nie! Powinieneś powierzyć te zadanie specjalistom, aby w przyszłości uniknąć kłopotów. A do tego zyskasz sporo czasu, unikniesz nerwów. Dla mnie księgowością od dawna zajmują się http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/ .
Awatar użytkownika
Dana
Posty:7
Rejestracja:29 cze 2019, 17:33
Lokalizacja:Wrocław
Kontakt:

29 cze 2019, 17:59

Większość tutaj komentujących proponuje albo samodzielne prowadzenie księgowości, albo całkowity outsourcing do biura rachunkowego. A co z zatrudnieniem własnej księgowej lub księgowego? Przecież będąc właścicielem firmy nie musimy tym się dosłownie sami zajmować! Można zatrudnić specjalistę i dbać o aktualność jego wiedzy względem zmian w prawie. Ktoś prowadzi taki model księgowości w małym/średnim przedsiębiorstwie? Ciekawi mnie, jak to się sprawdza.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

15 lip 2019, 12:54

Gama z Myśliborskiej znana również jako księgowość Grabowskich to najlepszy wybór przy średniej firmie. U nas papierów w pewnym momencie zrobiło się po prostu za dużo, żeby nad tym zapanować, a dzięki Gamie wszystko odnalazło ład i porządek.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl