[Współpraca]Szukam inwestora/Wspólnika do biznesu z domenami

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Casano9090
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:22 wrz 2011, 22:21

03 paź 2011, 12:31

Witam !

Mam na imię Bartek. Na chwilę obecną szukam człowieka z którym udałoby mi się stworzyć coś "szczególnego i niezwykłego" na rynku domen internetowych. Sam od nie dawna zacząłem się tym interesować, i postanowiłem zaryzykować i zainwestować troszkę pieniędzy, dzięki czemu jestem obecnie posiadaczem 7 domen internetowych.
Szukam osoby profesjonalnej, odpowiedzialnej i dojrzałej. Osoby, która będzie miała dużo chęci i pomysłów jak i również możliwości.
Jak wiadomo rynek domen internetowych równa się również z ryzykiem i loterią, ale każdy z nas pewnie wie ile pieniędzy drzemie w domenach.
Dlatego, jeżeli jesteś osobą zapartą i chętną do podjęcia współpracy, serdecznie zapraszam.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko i wyłącznie poprzez e-maila. Z przyczyn osobistych, musiałem zmienić adres poczty, który przestał już funkcjonować. Mój nowy adres pocztowy to:

b.rykowski@domainsquare.pl

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl