[Współpraca] Potrafisz stworzyć sklep "domen " ? Pisz !

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Casano9090
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:22 wrz 2011, 22:21

07 paź 2011, 14:33

Witam !

W chwili obecnej posiadam odpowiedni skrypt pod sklep internetowy, który zajmowałby się sprzedażą domen internetowych. Szukam odpowiednich osób które zechciałyby współpracować przy tym projekcie. Jak już pisałem we wcześniejszych tematach jestem w posiadaniu 7 domen internetowych. Szukam tylko i wyłącznie osób odpowiedzialnych, profesjonalnych i bardzo chętnych i zaangażowanych. Szukam następujących osób :

1. Wspólnik / Inwestor - Szukam osoby z którą nawiązałbym współpracę w prowadzeniu owego sklepu. Osoby, która zainwestowałaby odpowiednią sumę pieniędzy w wychwytywaniu tych najlepszych "perełek", jeżeli chodzi o domeny internetowe. Bardzo ważną rolę odgrywa budżet.
2. Grafika - który stworzyłby odpowiednią szatę pod sklep.
3. Osób do pozycjonowania - które w odpowiedni sposób wypromowaliby nasz sklep. Co jest bardzo istotną rzeczą w prowadzeniu tego typu działalności
4. Osób z pomysłami - jeżeli jesteś osobą kreatywną, z pomysłami i chętna do współpracy, serdecznie zapraszam.

Jeżeli chciałbyś podjąć współpracę w sklepie "domen internetowych", serdecznie zapraszam. Może uda nam się stworzyć coś "szczególnego", co w przyszłości wszystkim nam zaprocentuje.

Zainteresowane osoby, prosiłbym o kontakt, ale tylko i wyłącznie email. Tam odpowiem Państwu na każde pytanie. Mój kontakt e-mailowy:

b.rykowski@domainsquare.pl

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl