Dietetyk

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

14 gru 2017, 20:42

A mnie zaciekawił dietetyk online Michał Wrzosek. Sporo jego filmików na YT widziałem, no i czytałem też na forach. Wszędzie tylko kobiety ćwiczą i diety układają, a tutaj w końcu jakiś facet. W ostatnich miesiącach trochę kg wleciało nadprogramowych, także się zastanawiam :D
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

19 lut 2018, 15:11

Zdecydowanie warto zapisać się do dobrego dietetyka. Na terenie Krakowa polecam tę Panią: https://dietetykskoczylas.pl/ . Mam kilkoro znajomych, którzy korzystali z jadłospisu ułożonego przez soecjalistę od dietetyki i jak sami twierdzili, dzięki temu szybciej udało im się zrzucić zbędne kilogramy. Taka dieta jest tez bezpieczniejsza dla organizmu i nie powoduje efektu jo - jo. Sami więc widzicie, że wiele przemawia na to, by skorzystać z fachowej porady speca od żywienia.
marysiu
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:28 cze 2016, 18:28
Lokalizacja:Poznań

07 mar 2018, 18:15

W temacie dietetyka to jakiś czas temu koleżanka z www.LiveDiet24.com przygotowała mi dietę i teraz zacząłem się wreszcie troszczyć o własne ciało. Z pozytywnym skutkiem póki co...
Zawodowo przenośniki rolkowe, a także Retroles
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

30 mar 2018, 14:09

Wizytę online do wybranego specjalisty ds żywienia zarezerwujesz też prosto i wygodnie poprzez stronę https://kcalmar.com/dietetycy/katowice/ . Masz tam profile różnych dietetyków, z oceną od pacjentów, ilością wyświetleń profilu etc. Na pewno wyszukasz tam konkretnego fachowca w dziedzinie żywienia.
Leosia
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:05 gru 2016, 18:16

05 kwie 2018, 21:37

Z dietą moim zdaniem jest sprawa bardzo prosta, trzeba nauczyć się mniej jeść. Mało kto wie ,że można troszkę oszukać nasz organizm i spróbować po prostu mniej jeść.S naturalne sposoby pohamowania łaknienia - http://www.limvena.pl/dietetyk/naturaln ... laknienia/ .Są to naturalne i sprawdzone metody więc ich stosowanie nie wiąże się z ryzykiem, pzdr
Awatar użytkownika
adadusia
Posty:3
Rejestracja:25 sty 2019, 09:47

25 sty 2019, 10:52

Po ciąży zostało mi dużo kilogramów nadwagi i nie mogłam się wziąć za siebie, aż w koncu siostra polecila psychodietetyka drparda .com .pl /psychodietetyka/. Już od pierwszej wizyty postanowiłam że się nie poddam. Nadal walczę, nie tylko dla wyglądu ale i dla zdrowia.
Megan1985Megan
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:03 sty 2019, 10:29

25 sty 2019, 16:29

Ja odchudzałam się po ciąży na diecie garstkowej czyli 5 posiłków dziennie + ćwiczenia i schudłam.
Awatar użytkownika
tonia2
Posty:6
Rejestracja:30 sty 2019, 12:25

05 sie 2019, 11:39

adadusia pisze:
> Po ciąży zostało mi dużo kilogramów nadwagi i nie mogłam się wziąć za
> siebie, aż w koncu siostra polecila psychodietetyka drparda .com .pl
> /psychodietetyka/. Już od pierwszej wizyty postanowiłam że się nie poddam.
> Nadal walczę, nie tylko dla wyglądu ale i dla zdrowia.


U mnie lekarz stwierdził chorobę hashimoto. Na początku byłam podłamana,ale przy okazji wizyty w Klinice Dr Parda dowiedziałam się,że jest specjalna dieta dla osób z hashimoto
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

13 lut 2020, 14:53

ja jestem pod opieką specjalistów z poradni Rymkiewicz System we Wrocławiu :) Najpierw trafiłam do Pani Olgi, która jest psychodietetykiem i to dzięki niej udało mi się stanąć na nogi, radzić sobie z kryzysami, motywować się do walki. teraz jestem na diecie ułożonej przez dietetyka, efekty są niesamowite :) prowadzą też konsultacje online :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl