Odzież na motocykl

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Dove
Użytkownik
Posty:49
Rejestracja:10 lut 2018, 09:17

21 lut 2018, 12:29

Jestem kobietą zmotoryzowaną i mam problem, gdzie kupić odzież na motocykl. Może znacie jakieś fajne miejsca, a może dacie namiar na interesujące blogi w temacie motocykli? Chętnie poczytam i dokształcę się :)
Awatar użytkownika
medyczka
Posty:3
Rejestracja:24 lut 2018, 11:22

24 lut 2018, 11:26

Ja wszystko kupuję w tym samym sklepie, w którym kupiłam mój i męża motor :) Też powinnaś mieć taki w swoim mieście, a jak nie to na internecie będzie tego dużo
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

24 kwie 2018, 13:07

Odziezy na motocykl jest sporo ale mnie bardziej interesują akcesoria takie jak owiewki motocyklowe. Kupował ktoś z Was taką owiewkę? Sprawdza się? Dopiero zaczynam przygodę z motocyklami więc jeszcze słabo orientuje się w temacie. Doradźcie cos :)
lestatek
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:25 sty 2018, 21:25

17 lip 2018, 21:36

Moja znajoma kupowała jakiś czas temu kompletny strój na moto i chwaliła sobie https://moto-tour.com.pl/pol_m_Dla-moto ... 14105.html stronę z akcesoriami dla motocyklistów. Z tego, co widziałem jest z czego wybierać. Sam też przymierzam się do wymiany kurtki na nową, więc pewnie przetestuję na niedługo na własnej skórze.
Awatar użytkownika
noel
Posty:4
Rejestracja:27 paź 2018, 16:21

27 paź 2018, 16:27

Ja właśnie chciałem zainwestować w końcu w dobrej jakości odzież na motocykl. W oko wpadła mi oferta ze strony: https://www.skutery-krakow.pl/ Czy ktoś z Was miał okazję zamawiać coś od nich? Będę bardzo wdzięczny za każdą opinię Produkty wyglądają całkiem nieźle, ale chcę jeszcze dokładniej się zorientować.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

13 sie 2019, 17:59

Kask, jak i akcesoria zakupiłem prosto od www.ilex-poznan.pl . To był znakomity wybór, gdyż prezentuję się lepiej na motorze a przy okazji dodatkowo zadbałem o swoje bezpieczeństwo!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl