Dobry sposób na reklamę i promocję firmy.

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
Skoczyk
Użytkownik

10 lip 2018, 11:10

To było dobre x lat temu, teraz króluje marketing internetowy a to dlatego ze społeczeństwo jest w internecie i tam należy szukać potencjalnych klientów. Radził bym wybrać dobrą firmę i zacząć komunikować na portalach społecznościowych bo tam jest ich najwięcej. Osobiście korzystam z usług https://www.ltb.pl/oferta/audyt-social-media/ poprowadzili mi profil od zera i w ciągu kliku miesięcy można było zauważyć przełożenie tego na zysk w PLNach, a chyba o to wszystkim chodzi nie? :)
Awatar użytkownika
ola90

08 paź 2019, 11:59

Wszystko zależy też od działalności jaką się prowadzi. U mnie sprawdzają się słodycze reklamowe. Dzięki nim buduję pozytywny wizerunek, na klientach wywiera to dobre wrażenie a przez to też polecają moją firmę :) zamawiam od cukierki-reklamowe24(dot)pl i bardzo sobie chwalę współpracę z tą firmą. Krówki są prosto od producenta , bardzo szybko realizowane i z samych naturalnych składników. Mają również w swojej ofercie trufle i landrynki w reklamowych opakowaniach zbiorczych ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl