Akcesoria na siłownię

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

06 wrz 2018, 13:35

Cześć,

Niebawem otwieram swoją siłownię i zastanawiam się co mógłbym w niej umieścić, aby polepszyć jej wizerunek i poprawić jakość obsługi klienta?
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

06 wrz 2018, 13:40

Według mnie takie rzeczy jak ogólnodostępna woda powinna być wyposażeniem każdej siłowni, być może nie dostaniesz za to dodatkowych zysków z jej sprzedaży, jednak jestem pewny, że zyskasz tym uznanie klientów. Bardzo ciekawym pomysłem jest również postawienie automatu ze zdrową żywnością. Przekąski w pracy wcale nie muszą oznaczać kalorycznych słodkości czy pustych zapychaczy. Pyszne soki, pełnoziarniste batony oraz mieszanki bakalii prosto z maszyny sprzedającej. Taką ofertę posiada firma https://ebakalland.pl/bak-selection-jag ... -100g.html Dawniej automaty kojarzyły się głównie z gazowanymi napojami. Dziś nie jest to już regułą. Od pewnego czasu dużą popularnością cieszą się owocowe czy warzywne soki, które stanowią świetną alternatywę dla zwykłej wody. Automaty z taką zawartością to doskonały wybór szczególnie dla większych firm czy miejsc, gdzie przewija się dużo dzieci i młodzieży. Większa dostępność zdrowych produktów przekłada się na odpowiednie nawyki żywieniowe u najmłodszych i dorosłych, a co się z tym wiąże, także ich kondycję i zdrowie. Warto o to zadbać już teraz.
Paulina.Lenska
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:29 kwie 2019, 13:33

25 paź 2019, 21:32

Może takie automaty z piciem i jedzeniem ? może takie energetyki i batony białkowe ?. Ja ze swojej strony polecam skontaktować się z firmą Vendim z miejscowości Przecław. Ja takie automaty mam u siebie i super się sprawdzają.
Bakk
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:25 cze 2018, 14:05

28 paź 2019, 13:08

Może i się super sprawdzają, ale jest to na dobrą sprawę robienie klienta w balona. Nie po to się na tej siłowni poci i męczy, żeby się napompować energetykiem "sam cukier" i zjeść batona "chemia".
_________________________________________
www.beauty.com.pl - usg ślinianek Łódź
karolbudnowski
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:18 lut 2019, 13:18

08 sty 2020, 09:49

Pisałem właśnie w innym wątku, opaska sportowa na siłownię jest ok. Lepsze wyjście niż smart, głównie dzięki mniejszym rozmiarom po prostu. A funkcji, które mozna wykorzystać na treningu jest dość sporo
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl